0:2
2:0
0:1

Hippos Žďár n/S. - Snipers Třebíč 6:7p
3. Petr Tlustoš, 4. Vojtěch Haman, 10. Filip Dvořák, 15. Ondřej Dvořák, 49. Jan Ušák, 60. Vít Petříček - 4. Vojtěch Janata, 7. Lukáš Macálka, 12. Jan Homolka, 17. Milan Picmaus, 35. Lukáš Mátl, 39. Jan Homolka, 68. Lukáš Vlach; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 19 - Jan Bazala 18; po třetinách: 4:4, 0:2, 2:0, 0:1;
67:41
67:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Jaroslav Dlabač (6:7).
67:40
Počet střel v prodloužení: domácí -1, hosté - 5.
67:40
Komentář trenéra hostů p. Pazderníka: Domácímu týmu přeji brzký návrat do Národní ligy. Děkuji našim skvělým fanouškům, kteří nám dokázali vytvořit tuhle skvělou atmosféru. Samotné utkání bylo jak na houpačce, přesto si myslím že jsme v sérii byli lepším týmem a po zásluze jdeme bojovat do baráže Národní ligy.
67:40
Komentář trenéra domácích p. Dvořáka: Za výkony v celém play-down jsme si záchranu nezasloužili. Jsou i důležitější věci než výhry, hlavně, že jsme zdraví. Děkuji skvělým fanouškům, kteří nás podporovali. Za sezónu děkuji klukům, i když neskončila tak, jak jsme si přáli.
65:26
Co na to říct. Fanoušci skandují, hra se zrychlila, oba týmy řeší každý výrok rozhodčího.
60:22
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
60:00
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 7, hosté - 5.
59:33
Hra se hodně vyostřuje, půjde tu o každou přihrávku, střelu i výrok rozhodčího.
59:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček bez asistence (6:6).
59:27
Vyloučen hráč Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za zdržování hry.
58:15
Timeout Hippos Žďár n/S.
57:43
Domácí stále hrají z plných sil a chtějí dorovnat!
55:58
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
55:58
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
55:39
Totální zmatek před bránou Bazaly. Všichni se snažili odpálit míček, hosté pryč, domácí do brány.
54:33
Kafka teď ukradl protihráčům míček z rozehrávky a sám běžel po prázdné polovině na gólmana. Bohužel se střela golfem nedala pojmenovat jako úspěšnou a gólovou.
53:16
Trenér domácího celku na palubovce jen nevěřícně kroutí hlavou.
53:15
Stav utkání jde stranou, teď se oba týmy spojily a snaží se svými podrážkami rozdupat mokrou skvrnu na hřišti po zraněném hráči.
52:46
Hippos i přes velký nátlak touhy dorovnat nedělá ukvapené psí kusy.
50:29
Hra se začíná vyostřovat, pár hráčů v poslední minutě popadalo na zem jak hrušky ze stromu.
48:15
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Ušák, asistoval Lukáš Zeisel (5:6).
48:14
Spolupráce a souznění mezi mladými zajíci Ušákem a Zeiselem! Mysleli na jednoduchost a chladnou hlavu.
47:30
Zatímco je domácí střídačka překvapivě bez větších emocí, hostující tým následuje Štveráčka v hysterii. Očekávali bychom to vzhledem ke skóre naopak.
45:47
Třebíč teď předvedla rychlý break, hroši se s těžkostí vraceli na svou polovinu.
43:50
Štveráček se teď hystericky dožadoval míčku, nikdo ho ale neslyšel, jen my, na časomíře. Za malou chvilku se však dočkal, Snipers na míčku.
42:42
Dvořák O. pálí nad bránu.
41:25
Fotbalista Kafka si teď pomohl párem výkopů.
40:01
Bully pro hosty.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetině: domácí - 9, hosté - 5.
38:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Homolka, asistoval Jaroslav Dlabač (4:6).
37:14
Kratochvíl teď zaklapl míček mezi nohy a jen čekal na píšťalku rozhodčího.
34:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Lukáš Macálka (4:5).
33:18
Hostům se teď moc nedaří dobíhat dlouhé míčky, možná právě proto to teď moc nelítá na bránu.
32:01
Dnešnímu utkání přihlíží 86 diváků! Děkujeme!
30:38
Hrubý na trestné, za hrubost. Náhoda?
30:16
Vyloučen hráč Michal Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
29:42
Zeisel byl teď v šanci! Míček se ale nějak zasunul pod gólmana.
28:25
Petříčkova střela měla rychlost, pružnost a dynamiku, ale bohužel postrádala směr.
27:28
Střela Ušáka přímo do Bazaly.
27:11
I když je trestná lavice prázdná, teď to trochu vypadalo jako přesilovka Hipposu.
26:16
Nenápadnou střelu Tlustoše vyráží Bazala.
25:25
Ani jeden z kotlů fanoušků v tom nenechává svůj tým samotný, dnes je tady opravdu hlučno.
24:01
Nához Hrubého teď nikdo nestihl doťuknout do brány..
22:58
Zeisel teď svištěl sám na bránu, těsně před ní se na něj nalepil někdo z Třebíče a už nevystřelil.
21:35
Přesilovka Hipposu, Vlach teď čiperně vypíchl balónek a připravil tak domácí o cenné vteřiny.
20:01
První bully pro domácí.
20:00
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:59
Za první třetinu padlo rychlých 8 gólů. Doufejme, že to tak půjde i dála bude se na to dát koukat.
19:59
Počet střel v 1. třetině: domácí - 7, hosté - 11.
19:47
Tustoš překazil nebezpečné přihrávky, poslal to Dvořákovi O., který si stihl namotal jednoho hráče Třebíče a vystřelit, střela byla bohužel hned poté tečována.
19:25
Zerák O. se teď v rohu motal jak křeček v kolečku, ale bezpečně se tak vymotal klubku hráčů, kteří ho napadali. Paráda.
16:27
Míček se zřejmě odrazil Kratochvílovi vedle helmy nebo nevím.. Prvně to vůbec nevypadalo, že je míček v bráně, ale byl tam.
16:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Picmaus, asistoval Lukáš Vlach (4:4).
16:09
Dneska je to super podívaná, hra je rychlá, míček putuje z půlky na půlku..
14:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (4:3).
13:07
Přihrávka Vlacha na Machálka byla tak kamuflovaná, že jí ani sám Machálka nečekal.
11:47
Karásek byl ve správném čase na správném místě.. Vlach byl v dobré gólové pozici, ale Karásek střelu výborně tečoval.
11:27
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Homolka, asistoval Lukáš Vlach (3:3).
10:55
09:58
Vyloučen hráč Ondřej Zerák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
09:32
Na míčku nevydrží žádný hráč moc dlouho, hosté teď začali důrazně napadat protihráče.
09:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák bez asistence (3:2).
08:35
Hra hostů se zatím zdá být jednodušší.. Hrochy zatím vůbec netlačí k jejich bráně, ale využívají celé poloviny.
07:10
Nepřesná střela Saláka letěla spíš než na bránu Kratochvíla na basketbalový koš.
06:40
Souboje jsou zatím vyrovnané, nedá se říci, že by se jednomu týmu dařilo na míčku víc nebo míň.
06:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Štveráček (2:2).
05:15
Prozatím gólovou třetinu oceňují zejména fanoušci. Jak na straně domácí tribuny, tak i u hostů vytvořili kvalitní kotle!
05:04
Střelu Dvořáka O. vyráží gólman Bazala.
03:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Milan Picmaus (2:1).
03:34
Máme tady nepříjemné přečíslení na polovině domácích.
03:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman bez asistence (2:0).
02:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Lukáš Zeisel (1:0).
02:15
I přes to, že Lukáš Zeisel nepatří k ,,dlouhánům", dokázal si u mantinelu poradit s o hlavu vyšším protihráčem.
02:10
Přihrávanou hostů úspěšně překazil Haman, avšak míček mu vydržel jen chvilku.
01:02
Oba týmy do první minuty vlítly jako neřízené střely. Snad jim to vydrží a rychlost se nesníží.
00:33
Na míčku zatím Třebíč . Teď první zásah Lukáše Kratochvíla!
00:01
Úvodní bully pro tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Lukáš Macálka, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Michal Hrubý, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš, Lukáš Zeisel
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vážení příznivci florbalu, vítáme vás u online zápisu 4. kola play-off Národní ligy skupiny východ, utkání mezi týmy Hippos Žďár nad Sázavou a týmem Snipers Třebíč. Hostující tým v této bitvě o udržení v Národní lize vede 2:1 nad Hipposem, Třebíčštím tak stačí dnes vyhrát a mohou oslavovat.