3:2
1:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - K1 Florbal Židenice 5:8
2. Helena Böhmová, 31. Anna Alexandra Suková, 32. Barbora Krňoulová, 37. Helena Böhmová, 56. Julie Volkmannová - 10. Eva Smutná, 18. Andrea Dernerová, 19. Jitka Drápalová, 33. Silvia Tomová, 39. Zuzana Hubáčková, 46. Zuzana Hubáčková, 48. Lucie Romančáková, 60. Lucie Romančáková; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:4 + Andrea Dernerová (ZID) OS; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Lenka Šindelářová 16 - Karolína Krištofová 14; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:3;
60:00
Střely na branku: domácí - 6, hosté - 9
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): V polovině zápasu jsme prohrávali o gól, vybojovali si dvě přesilovky, ale místo vyrovnání jsme se dočkali dvou inkasovaných branek. Víc asi není nutné dodávat. Zítra už to bude buď a nebo, snad s těmi zbytky sil ještě dokážeme vybojovat další šanci. Děkujeme divákům, pořadatelům i soupeři.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): Nečekali jsme lehký zápas a ani to nic lehkého nebylo. Přesto si myslím že nakonec yasložená výhra a třetí bod v sérii. Díky za zápas.
60:00
59:59
I třetí zápas téhle série vyšel lépe Židenicím a zvyšují tak už na 3:0.
59:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Eva Smutná (5:8).
59:17
Romančáková s trochou štěstí ještě před koncem třetiny překonává Šindelářovou.
58:41
Šnebergrová těsně míjí.
58:15
Domácí zkouší v šesti bez golmanky.
55:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Nikola Staňková (5:7).
55:28
Staňková z rohu dobře viděla z obrany nabíhající Volkamnnovou, která nepozorovaně proběhla za obranou Židenic a usměrnila míček do odkryté branky.
54:58
Košťálová před brankou, ale míček jí přeskočil a Krištofová tak neměla příliš práce.
52:33
Tomová zkoušela z křídla, Šindelářová ale na svém místě.
51:01
Domácím se teď nedaří najít si pohodu na míčku a na hřišti se spíš hledají.
49:50
Nečasová zkoušela přelstít Šindelářovou. Na překování domácí brankářky, ale její střela nestačila.
48:36
Hosté hrají v plném počtu.
47:13
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
47:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (4:7).
47:13
Ani Romančákovou si domácí nedokázaly pohlídat, a tak Židenice přidávají další gól ve vlastním oslabení.
46:36
Domácí hrají v plném počtu.
45:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková bez asistence (4:6).
45:58
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice - osobní trest.
45:58
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
45:58
Hubáčková se dostala do úniku a sama před Šindelářovou byla úspěšná.
44:36
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
44:36
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
44:36
Ani Krňoulová ani Dernerová si nenechaly v souboji nic líbit a uvidíme tedy přesilovou hru Plzně 4 na 3.
44:21
Vyloučen hráč Eva Nečasová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
44:21
Power play při odloženém vyloučení se domácím využít nepodařilo.
42:15
Dernerová střílí z dálky, Romančáková se ještě pokoušela míček usměrnit ze vzduchu do branky.
41:15
Domácím se podařilo pěkně sehrát standartní situaci z dobrého prostoru, konečná střela ale letěla jen pár centimetrů vedle tyčky.
40:41
V první minutě se na balonku drží spíše hosté, ale nějakou výraznější akci jsme zatím neviděli.
40:01
I vstup do třetí třetiny je příznivější pro hostující tým, podaří se domácím zvrátit zápas na svoji stranu ?
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 7, hosté - 6
40:00
38:46
38:46
Hubáčková se nejlépe zorientovala v situaci před brankou Plzně.
36:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Anna Alexandra Suková (4:4).
36:54
Suková našla Bohmovou a ta se opět nemýlí. A je opět srovnáno.
35:10
Suková poslala míček razantně na branku, ten se ale nedostal přes bránící hráčky.
34:27
Urbanová se snažila zakončovat z první ale úplně jí střela nesedla a míček letěl nad branku.
33:33
Suková hledala Bohmovou ta jen o půl kroku nedoběhla míček a nemohla tak zakončovat do odkyrté branky.
32:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Silvia Tomová, asistoval Eva Nečasová (3:4).
32:37
Během tří minut jsme tu videli tři góly, ten poslední ale dávají hosté a opět se tak dostávají do vedení.
31:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Barbora Krňoulová, asistoval Karolína Vostracká (3:3).
31:35
Po rozehrávce se střela Krňoulové razantně proletěla celou půlkou hřiště a obloučkem zapadla až za záda Krištofové! 3:3!
31:17
Indrová se snažila opět dostat hostující tým do dvoubrankového vedení, její akce ale končí mimo hřiště a tak vlastně jen odevzdává míček domácím.
30:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Nikola Staňková (2:3).
30:38
Pohledná a rychlá akce domácích končí zaslouženě brankou, Suková trefuje tyčku a ta odráží míček do branky Židenic.
28:02
Hubáčková zkouší z dálky, Šindelářová je ale pozorná.
27:27
Krňoulová trefila vlastní golmanku, naštěstí obě přežily střet bez zranění.
25:45
Pospíšilová posílá míček mimo branku.
25:12
Hosté svojí akci až moc překombinovali a tak se k míčku opět dostávají domácí hráčky.
24:32
Kolářová a Havlová se nedomluvili a tak si zkazily dobrou šanci k zakončení.
24:15
Vaníčková se vytočila z rohu ale míček letěl těsně mimo.
23:30
Staňková kličkuje mezi hráčkami hostů až byla faulována a domácí tak mají volný úder.
21:46
Nachtmannová dobře trefila ve vzduchu míček a dostala ještě svůj tým do tlaku před Krištofovou.
20:43
Domácí hrají v plném počtu, Židenicím se nepodařilo tuhle přesilovou hru využít.
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 6 , hosté - 9
20:00
19:13
Indrová zamířila příliš vysoko a balonek končí mimo hřiště.
18:45
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:45
Dlouho jsme hru pět na pět neviděli a opět je slávistická hráčka na trestné.
18:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Andrea Dernerová (1:3).
18:12
Hned v zápětí se trefuje Drápalová a navšuje tak náskok Židenic.
17:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Zuzana Hubáčková (1:2).
17:28
Hubáčková poslala cross na Dernerovou a ta z první zakončuje.
16:37
Vyloučen hráč Gabriela Vaníčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
16:37
Svojí přesilovou hru si teď zahrají pro změnu hosté.
12:01
Hubáčková našla nabíhající Drápalovou její střela ale zblokována obranou domácích.
10:33
Z rohu vedle branky Šindelářové rozehrávající hráčka našla Pravcovou před brankou, ta ale měla míček přes ruku a její zakončení výrazně neohrozilo domácí branku.
09:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná bez asistence (1:1).
09:22
Smutná dokázala potrestat nedůraz domácích hráček před vlastní rankou a posílá míček za Šindelářovou.
08:37
08:07
Ani Šnebergrová ani Urbanová nebyly před Krištofovou úspěšné.
07:17
Suková z křídla střílí z první, Krištofová pozorná a posílá svůj tým do protiútoku.
06:37
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:37
Po faulu na Bohmovou si domácí zahrají přesilovou hru.
05:22
Vostracká těsně svou střelou z otočky jen těsně míjí branku.
04:10
Janečková nezvládla prostrčit skákající míček do prázdné branky, trefuje pouze tyčku.
03:36
Hubáčková se snažila zakončit z úhlů, míček ale letí vysoko nad branku.
03:02
Bohmová se snažila najít Vostrackou na polovině hřiště.
01:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Nikola Staňková (1:0).
01:34
Ani ne dvě minuty stačily domácím hráčkám pro otevření skóre. Staňková z rohu našla nabíhající Bohmovou a ta se po hezké individuální akci neomylně trefuje.
01:01
Hostům se nepodařilo procpat se do předbrankového prostoru a akce koncím v rohu.
00:33
První střelu na brankářku si připisuje Vaníčková, její pokus z blízka, ale do branky neprošel.
00:02
Úvodní buly vyšlo lépe ve prospěch domácích.
00:01
Domácím se nepodařilo v Brně uhrát ani bod a tak do Plzně přijíždí hosté s dvoubodovým náskokem, stav série je teda 0:2. Uvidíme, zda Slavii pomůže domácí půda a podaří se jim získat cenné body.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Andrea Dernerová, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Anna Alexandra Suková, Helena Böhmová, Nikola Staňková, Kateřina Šnebergrová