1:2
0:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - K1 Florbal Židenice 3:6
9. Julie Volkmannová, 17. Gabriela Vaníčková, 40. Zuzana Hubáčková - 17. Natálie Janečková, 21. Lucie Romančáková, 23. Zuzana Hubáčková, 50. Andrea Dernerová, 57. Andrea Dernerová, 60. Kristýna Pospíšilová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Lenka Šindelářová 20 - Karolína Krištofová 17; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:3;
60:00
Střely na branku: domácí - 6, hosté - 7
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Povedla se nám první třetina, bohužel do druhé jsme vstoupili chybami a pa opět inkasovali v oslabení. Závěr už byl vabank, risk bohužel nevyšel. Děkuji všem, kteří se podíleli na průběhu celé sezony. Věřím, že i přes nepovedené výsledky jsme v Extralize snahou o aktivní florbal zanechali sympatickou stopu. Až se příště vrátíme, budeme zkušenější a snad i úspěšnější. Gratulace Židenicím.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): I přes nepříznivý vývoj skóre na začátku zápasu celý tým věřil že dnes ten čtvrtý bod do série urveme. A to možná byl ten rozhodující faktor. Díky soupeři za celou férovou sérii a přeji hodně štěstí do další sezóny.
60:00
59:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Markéta Sedláčková (3:6).
59:01
A povedlo se!
58:46
Blíží se poslední minuta zápasu a hosté se ještě snaží navýšit skóre a aktivně napadají.
56:46
Timeout K1 Florbal Židenice
56:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Lucie Romančáková (3:5).
56:46
Nepozornost v rozehrávce domácích Dernerová s Romančákovou nemilosrdně trestají.
56:16
Domácí teď posílají na Krištofovou jednu střelu za druhou, ale ta je pořád v pozoru a drží svůj tým.
54:48
Ani po nahrávce od Krňoulové se Vaníčkové nedaří překonat golmanku Židenic.
53:07
Hezká akce Vostracké a Vaníčkové, zakončená střelou, ale Krištofová měla dobrý výhled a s míčkem si snadno poradila.
49:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Zuzana Hubáčková (3:4).
49:38
Na rodzíl od domácích hostujícímu týmu stačilo několik málo vteřin na využití přesilové hry.
49:21
Vyloučen hráč Andrea Košťálová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
49:21
Po více než minutové powerplay Židenic se na trestnou jde posadit domácí Košťálová.
47:26
Volkamnnová z dálky trefuje spojnici.
47:00
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
47:00
Po faulu na Bohmovou si domácí zahrály poměrně dlouho trvající powerplay, v té se jím ale vstít gól nepodařilo, tak uvidíme i první přesilovou hru domácích.
45:53
Hra zatím lítá ze strany na stranu.
43:41
Hubáčková se dostala za obranu, ale na Šindelářovou nestačila.
42:15
Šnebergrová hezky prošla obranou, zakončení se jí ale ideálně nepovedlo a místo do branky posunula míček jen do vnější síťky.
40:47
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Zuzana Hubáčková.
40:47
Hubáčková rozhrála trestné střílení nohou a její pokus byl tak záhy ukončen.
40:01
První třetinu vyhrály domácí hráčky, druhou zase hosté, který tým vyhraje tu třetí a rozhodne o konečné podobě skóre ?
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 4, hosté - 10
40:00
39:49
Vlastní branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková (3:3).
38:32
Indrová posílá míček mimo hřiště a domácí tak mohou vystřídat.
37:50
Vyloučen hráč Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
37:50
Po faulu v rohu vedle branky domácích uvidíme přesilovou hru Židenic.
36:35
Ani střela Volkamnnové a ani dorážka Přerostové do branky neprošla.
35:24
Tlak Židenic ukončila Hubáčková střelou vysoko nad branku, kterou odevzdala míček domácím.
33:14
Několik pokusů Židenic, ani jeden nekončí gólem.
31:20
Dernerová zaměstanala jak obránkyni Nachtmanovou, tak Šindelářovou v brance. Naštěstí pro domácí, ale míček končí neškodně v rohu hřiště.
28:37
Vostracká zkouší naodit před branku, Mašková před golmankou, ale zahrála míček vysokou holí.
25:46
Tomová tentokrát rozezněla tyčku.
25:03
Tomové se nedaří z těsné vzdálenosti překonat Šindelářovou.
22:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Martina Indrová (2:3).
22:50
Indrová přesně našla zabíhající Hubáčkovou a ta je neomylná.
22:10
Romančáková a Volkmannová se řítili na Šindelářovou, Volkamannové se podařilo míček vypíchnout dřív než se dostala hráčka hostů k zakončení.
21:14
Košťálová ze vzduchu dobře trefila míček, jen to chtělo jen maličký kousek vedle, aby balonek zapadl vedle Krištofové.
20:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Kristýna Pospíšilová (2:2).
20:28
Lepší vstup do druhé třetiny se povedl rozhodně hostům, rychlý gól opět srovnává skóre zápasu.
20:00
20:00
Střely na branku : domácí 10 , hosté - 9
20:00
19:15
Ani tentokrát se nepodařilo dovézt Židenicím míček do branky. I když byla Šindelářová u druhé tyče, bránící hráčky zvládli pokusy o dorážku zlikvidovat.
16:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Karolína Vostracká (2:1).
16:28
Rychlá odpověď Plzně. Jak Vaníčková, tak Vostracká měly v tomhle utkání už několik šancí, tentokrát jejich spolupráce konečně přinesla gól.
16:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková bez asistence (1:1).
16:15
Janečková se kousek za půlící čárou na plzeňské straně dostala k míčku a se zakončením se příliš nezdržovala.
12:59
Urbanová si vypíchla míček, doběhla ho a tvrdě zakončila, ale trefuje pouze masku golmanky Židenic.
10:04
Indrová zkouší svou střelu, ale pozorná Šindelářová měla dobrý výhled a bez problémů vyráží.
08:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:0).
08:43
Skóre dnešního zápasu otevírají domácí, Vaníčková vrátila míček na půlku Volkmannové a ta ho na branku poslala tak šikovně, že doplachtil až za záda Krištofové.
08:25
Krňoulová ještě hledala nabíhající Šnebergrovou, ale ta na míček nedosáhla.
06:29
Střelu Nachtmanové ve výskoku vyráží golmanka hostů.
05:50
Staňková těsně míjí branku.
04:21
Staňková prokličkovala celý hřištěm nakonec nedokázala poslat míček na Bohmovou na druhém křídle.
03:29
Šnebergrová našla na středu Staňkovou ta ale míří jen na břicho golmanky hostů.
02:18
I se skákavým balonkem vyslaným Dernerovou si Šindelářová bez problému poradila.
01:09
Domácí Vaníčková se pokoušela překonat Krištofovou, ale ani tentokrát akce golem nekončí.
00:15
Velká šance Židenic hned v úvodu utkání, domácí obrana i golmanka ale pozorné a šanci hostů tak odvrátili.
00:01
Stav série mezi Plzní a Židenicemi je 0:3 pro to, aby série dnes neskončila, musí teda vyhrát domácí tým a série by se pak vracela zpět do Židenic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Andrea Dernerová, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Aneta Nachtmanová, Julie Volkmannová, Barbora Krňoulová, Andrea Košťálová, Michaela Urbanová