1:2
3:2
- : -

Sokol Pardubice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:6
10. Filip Novák, 39. Dominik Czeszewski, 41. Jiří Kohoutek, 49. David Petržela, 51. Adam Šmíd - 5. Dominik Kaloč, 17. Vojtěch Krhovják, 26. Matyáš Šindler, 34. Vojtěch Krhovják, 55. Vojtěch Krhovják, 59. Matyáš Šindler; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Haleš 24 - Petr Maláč 27; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:2;
60:00
Komentář vedoucího hostí pana Heisera: Nechápu výpadek ve třetí třetině. Hráčům bylo důrazně řečeno, že zápas a série končí až v Ostravě. Děkujeme za zápas rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Randy: Škoda, že jsme pořádně začali hrát až ve třetí třetině. Pokud budeme hrát zítra stejně, jako ve třetí části, tak nemám strach, že bychom nepostoupili. Díky Ostravě za fair-play gesto a šťastnou cestu domů.
58:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Dominik Kaloč (5:6).
57:04
Michael Souček (Pardubice) obral ostravského obránce o míček a zkusil ihned vystřelit, střela ale byla zblokována.
54:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Dominik Kaloč (5:5).
54:44
Ostrava se dostala do rychlého protiútoku a skóre je srovnáno.
52:58
Adam Šmíd a Patrik Bartoš (Pardubice) se pokusili použít taktiku ,,nahraj a běž´´, bohužel Jakub Nota velmi rychle této přihrávce zabránil.
50:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval David Petržela (5:4).
50:06
Pardubice využívají přesilovku a dostávají se dovedení.
49:00
Vyloučen hráč Jakub Přikryl družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
48:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Michael Souček (4:4).
47:18
Michael Souček (Pardubice) málem skončil na trestné lavici za sekání, ale ostavský kapitán ukázal fair-play a uznal, že se o faul nejedalo.
42:10
Ostrava to nebude mít tuto třetinu jednoduché, protože Pardubice do ní nastoupili velmi aktivně.
40:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Adam Šmíd (3:4).
40:15
Pardubice mají co dělat, aby stav utkání zvrátili.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2.třetině: Ostrava - 23, Pardubice - 21
38:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (2:4).
37:18
Šimon Soukup (Ostrava) se dostal ke střele v útočném pásmu, gól si ale své místo v brance nenašel.
35:50
Dnešní utkání sleduje 50 diváků.
33:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják bez asistence (1:4).
29:50
Dominik Kaloč (Ostrava) vystřelil z nepříznivého úhlu v útočném pásmu, Martin Haleš ale neotálel a střelu zneškodnil.
25:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Lukáš Homola (1:3).
23:24
Adam Šmíd (Pardubice) se dostal do zajímavé pozice na půlící čáře a byl připraven vystřelit, míček mu ale z hokejky sjel a ke střele se nedostal.
21:30
Marek Macek (Pardubice) vystřelil přiklepnutím od půlky hřiště, ale Petr Maláč střelu bez problému chytil.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1.třetině: Ostrava - 15, Parubice - 8
17:12
Zatím je na míčku převážně Ostrava, ale Pardubice se pomalu dostávají ke gólovým šancím.
16:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Matyáš Šindler (1:2).
12:39
Matyáš Šindler (Ostrava) zvolil pohotovou střelu, brankář Martin Haleš však nezaváhal a tuto střelu zneškodnil.
09:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Petr Kučera (1:1).
08:24
Dominik Czeszewski (Sokol Pardubice) dostal nahrávku do prázdné brány, ale míček skončil v boční síti.
04:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Radim Heiser, Dominik Kaloč, Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Vojtěch Krhovják
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Marek Weinelt, Vojtěch Kaluža, Adam Šmíd, Jiří Kohoutek, Dominik Czeszewski
00:00
Z důvodu pozdního příjezdu hostujícího týmu, bude utkání zahájeno s 15 minutovým zpožděním.