4:0
1:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Sokol Pardubice 7:2
9. Matyáš Šindler, 14. Jakub Mikulok, 31. Dominik Kaloč, 32. Vojtěch Krhovják, 38. Vojtěch Krhovják, 39. Patrik Pícha, 46. Jakub Mikulok - 10. Adam Šmíd, 11. Adam Šmíd; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Petr Maláč 20 - Martin Haleš 10; po třetinách: 2:2, 4:0, 1:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: 7 - 6
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Ospalá první třetina, asi zapůsobila změna času. Občerstvení po třetině nám dodalo energii a sílu rozhodnout celé utkání a sérii ve druhé třetině. Třetí se již dohrávalo a zahráli si všichni hráči ze soupisky. Těší nás postup. Děkujeme rozhodčím, soupeři za férové utkání a divákům za vytrvalé povzbuzování.
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Randy: Dnes jsme doplatili na neproměňování šancí. Soupeř byl dnes naopak velmi efektivní a proto zaslouženě postupuje dál. Ostravě hodně štěstí do dalších bojů - kéž by bylo v lize více takových týmů.
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Randy část 2.: Sezónu jsme sice ukončili prohrou, ale s hlavou nahoře. Během sezóny jsme udělali opět kus práce a posunuli se jak florbalově, tak i lidsky. Díky všem rodičům, soupeřům, pořadatelům a fanouškům za podporu a třeba se zas někdy uvidíme. Pac a pusu, "buďte dobrý".
60:00
59:07
Vyloučen hráč Vít Dočkal družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
56:38
Matoška udělal chybu, kterou si vzápětí hned napravil.
55:39
Zatím žádná pořádná střela Ostravy.
54:44
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
54:28
Timeout Sokol Pardubice
52:52
Souček se snažil kombinovat za bránou domácích, avšak překombinoval a Homola ho obírá o míček.
51:54
Matoška blokuje střelu Kaluži.
50:32
Přikryl si šikovně obehrál jednoho protihráče, na druhého za ním už však nestačil a ztrácí míček.
48:56
Domácím se povede zkazit několik přihrávek za sebou a Pardubice z toho stejně nejsou schopné těžit, občas ani míček získat.
47:35
Domácí hrají v plném počtu.
47:17
Ostrava velmi dobrá v obraně.
46:06
Pokus Šmída nenadělal Maláčovi žádné problémy.
45:35
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
45:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Patrik Pícha (7:2).
45:02
Pardubky sice drží míček, ale žádné střely, nic.
43:21
Otravný Souček svým napadáním míček nezískal.
42:33
42:14
Střelu Píchy vyráží Haleš helmou.
41:02
Škoda nepřesné přihrávky Šindlera na Notu, mohla to být hezká střela z výhodné pozice.
40:33
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
38:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Jakub Mikulok (6:2).
37:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Petr Maláč (5:2).
37:41
Krhovják opět zakončení na jedničku!
37:09
Mikulok velmi dobře napadá rozehrávku Pardubic.
35:21
Hra se přelévá ze strany na stranu.
33:25
Dnešní utkání sleduje 55 diváků. Děkujeme!
32:11
Homola si zkušeně obehrál dva protihráče, ale třetí před bránou mu už vystavil stopku.
31:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Matyáš Šindler (4:2).
31:10
Krhovják si musel sám dorazit, aby to nakonec spadlo do brány.
30:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (3:2).
30:26
Pěkná střela tahem v podání Kaloče končí za zády Haleše.
29:37
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
29:09
Hluché místo hry, kdy se nic moc neděje.
27:34
Hra je nahoru dolů.
26:22
Krhovják ve výhodné pozici před bránou z první mimo.
25:04
Matoška vystřelil do prvního hráče před sebou.
23:42
Ostrava drží míček na svých hokejkách, ale pouze na své polovině.
22:28
Domácí se snažili něco vymyslet na útočné polovině, ale moc se jim to nepovedlo.
21:13
Velká šance hostů končí břevnem.
20:05
Druhou třetinu začínají na míčku opět Pardubice.
14:12
Lob Dočkala na Gábora nevyšel a Ostrava přichází o míček.
13:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Daniel Flašar (2:2).
12:38
Šindler se jako obvykle dral dopředu s míčkem, už už to vypadalo na srovnání, ale nakonec byl zastaven faulem.
11:41
Novák sám na Maláče, ten se ale přechytračit nenechal.
10:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (1:2).
10:05
Chyba v rozehrávce domácích končí gólem.
09:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Matyáš Mík (1:1).
08:56
Pardubice drží míček ve svém obranném pásmu.
08:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Dominik Kaloč (1:0).
08:00
06:49
Kaloč se dostal do velmi výhodné pozice, ale opět míjí.
06:32
Bartoš hrdinsky proti střele Kaloče.
06:00
Vyloučen hráč Jiří Kohoutek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
04:54
Šindler šikovně zastavuje brejk soupeře.
03:58
Ostrava se na chvílí ocitla pod tlakem, ale nyní už opět řádí na útočné polovině.
02:41
Kaloč svou střelou hodně míjí.
01:48
Domácí se snaží rozjet postupný útok z obrany, zatím se však za půlku nedostali.
00:43
První střela zápasu, Kohoutek pouze do Maláče.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Marek Weinelt, Adam Šmíd, Jiří Kohoutek, Dominik Czeszewski
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Radim Heiser, Dominik Kaloč, Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Vojtěch Krhovják