2:3
- : -
FBC Liberec

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 4:8
11. Martin Gattnar, 25. Adam Zubek, 33. Adam Zubek, 44. Adam Zubek - 4. Vojtěch Blažek, 5. Šimon Stránský, 7. Martin Čermák, 11. Martin Blecha, 14. Vladimír Trčka, 33. Lukáš Macháč, 38. Martin Čermák, 40. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:3; využití: 0:3; diváků: 92; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala ? - Mikuláš Futschik ?; po třetinách: 1:5, 1:0, 2:3;
45:00
Nejlepší hráč: domácí č. 65 Adam Zubek hosté č. 1 Mikuláš Futschik
45:00
Vyjádření trenéra hostípana Matěje Klucha:, Spokojenost s první třetinou, byli jsme lepší na míčku a efektivnější. Ve druhé části se náš výkon zhoršil, ale dokázali jsme naštěstí vstřelit důležitou branku, která nás vrátila do zápasu. Suma sumárum, s prvním "poločasem" spokojenost. Skóre dobré a byli jsme prověřeni. Těšíme se na večerní odvetu.
45:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Jaromíra Veselého: Začátek vypadal tak, že v záase byl jen jeden tým, ten druhý tak maximálně na tréninku. Nedůraz při bránění, zbytečné fauly a jako třešnička na dortu strach či nervozita a rozklepané ruce v zakončení. To rozhodlo o výsledku zápasu. A to vše i přes fakt, že jsme soupeře dokázali v určitých fázích zápasu přehrát. Ale, hraje se dál.
45:00
44:45
Vyloučen hráč Jakub Mádlo družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
43:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Jiří Toman (4:8).
40:29
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
39:00
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
39:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Jakub Mádlo (3:8).
37:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Vladimír Trčka (3:7).
37:00
Timeout FBC Liberec
37:00
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
32:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (3:6).
32:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Daniel Sedláček (2:6).
30:04
Vyloučen hráč Jan Vojáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
25:00
Toto utkání sleduje 92 diváků děkujeme.
24:51
22:22
Vyloučen hráč Daniel Sedláček družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
18:03
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Adam Choma.
15:00
15:00
13:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka z trestného střílení (1:5).
12:43
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
10:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (1:4).
10:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Blecha, asistoval Vojtěch Wiener (0:4).
07:04
Vyloučen hráč Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
06:21
04:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Martin Čermák (0:2).
03:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Jakub Mádlo (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Martin Čermák, Vojtěch Janeček, Jonáš Rais, Šimon Stránský, Vladimír Trčka
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Adam Choma, Jakub Seibert, Jakub Češek, Štěpán Kaleta, Vojtěch Šimík