3:0
5:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:2
9. Filip Forman, 20. Matěj Pěnička, 21. Matěj Pěnička, 22. Filip Forman, 35. Michal Vojtíšek, 38. Matěj Pěnička, 40. Matěj Pěnička, 42. Matěj Pěnička, 44. Ondřej Mergl - 8. Filip Šubert, 39. Daniel Chatrný; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Jakub Zavřel ? - Ivo Sikora ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 5:1;
45:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Michala Jedličky: pomalejší rozjezd. za výhru jsme rádi. děkujeme soupeři za zápas a divákům.
45:00
Nejlepší hráči: Domácí: 38 Jan Malič Hosté: 35 Filip Šubert
45:00
Vyjádření trenéra hostů,pana Jozefa Gregy: S bohemians jsme drželi krok pouze v 1.třetině. Ve 2.třetině bohemians začli důrazně presovat z čehož vyplinuly tri rychlé goly do naší sítě. V druhém zápase budeme lepší.
45:00
43:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Mergl, asistoval Michal Vojtíšek (9:2).
41:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (8:2).
39:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (7:2).
38:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Adam Mikoláš (6:2).
37:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Michal Vojtíšek (6:1).
35:59
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
35:59
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
34:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Malič (5:1).
30:00
30:00
25:00
Toto utkání sleduje 91 diváků. Děkujeme
21:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman bez asistence (4:1).
20:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (3:1).
19:31
15:00
15:00
08:41
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (1:1).
08:05
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
07:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Lukáš Pobořil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Adam Mikoláš, Martin Kašík, Šimon Soukup, Adam Gábor, Filip Šubert
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Štěpán Straka, Jan Malič, Matěj Pěnička