1:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:8
3. Jonáš Rais, 8. Jakub Jaroš, 10. Martin Čermák, 17. Jakub Mádlo, 23. Vladimír Trčka, 28. Šimon Stránský, 30. Vojtěch Wiener, 45. Jakub Jaroš - 12. Martin Gattnar, 18. Martin Gattnar, 18. Jakub Češek, 20. Adam Zubek, 21. Adam Choma, 24. Jakub Češek, 27. Jan Vojáček, 32. Vojtěch Šimík; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Ondřej Volejník ? - Matyáš Dušan Bazala ?; po třetinách: 3:1, 4:6, 1:1;
45:00
Vyjádření trenéra domácích pana Matěje Klucha: Série se zdála pod kontrolou, ale poté nás Vítky dostali pod tlak jako nikdo v této sezoně. Respekt na obě strany. Pro nás poučení do zítra - dostali jsme až moc branek, které jsme rozhodně inkasovat nemuseli. Díky všem za sobotu.
45:00
Nejlepší hráči: Domácí: 23 Martin Čermák Hosté: 22 Jan Toman
45:00
Vyjádření trenéra hostů pana Václava Komačky: Za druhý zápas musím chlapcov pochválit, takto sa bojuje. Bohužial, nevyšla nám prvá tretina prvého zápasu a to nás pravdepodobne stálo postup. Potrebujeme hrať podobné zápasy viackrát, 2x v sezóne nestačí. Gratulujem Libercu.
45:00
44:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš bez asistence (8:8).
40:47
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
33:58
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Vladimír Trčka.
31:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Martin Gattnar (7:8).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Jakub Mádlo (7:7).
27:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský bez asistence (6:7).
26:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Adam Choma (5:7).
23:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek bez asistence (5:6).
22:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka bez asistence (5:5).
22:00
Dnešní utkání sleduje 93 diváků.
20:03
Timeout FBC Liberec
20:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma bez asistence (4:5).
19:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (4:4).
17:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Adam Choma (4:3).
17:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Jan Toman (4:2).
16:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Vojtěch Wiener (4:1).
16:31
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
11:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Matyáš Dušan Bazala (3:1).
09:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Jakub Mádlo (3:0).
08:18
07:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Matěj Ševčík (2:0).
02:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Rais, asistoval Šimon Stránský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Štěpán Kaleta, Adam Choma, Jakub Seibert, Jan Vojáček, Jakub Češek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Vladimír Trčka, Martin Čermák, Vojtěch Janeček, Jonáš Rais, Šimon Stránský