1:3
5:1
- : -

Sokol Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:6
19. Stefano Petric, 35. Jan Stuchlík, 39. Stefano Petric, 42. Matyáš Sodomek, 43. Ondřej Ryšavý, 44. Matyáš Sodomek - 6. Jakub Dufek, 8. Michael Svatoš, 23. Petr Majer, 24. Matěj Jambor, 29. Lukáš Kafka, 32. David Horký; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Matěj Denemark ? - Karel Hodík ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 5:1;
45:00
Vyjádření trenéra domácích Radka Formánka: "děkuji hráčům za fantastickou koncovku, skvělý zážitek, ale jsme teprve v půlce. Jsem polovičně dojatý.
45:00
Nejlepší hráči: Domácí: 78 Stefano Petric Hosté: 93 David Horký
45:00
Vyjádření trenéra hostů Jana Svobody: Dvě třetiny jsme měli utkání pod kontrolou. Poté jsme se uspokojili a dovolili soupeři spoustu šancí a breakových situací. Takto se playoff nehraje. Odpoledne budeme silnější.Děkuji soupeřům
45:00
43:06
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
43:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Jan Nezval (6:6).
42:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Richard Rak (5:6).
41:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Petr Křinka (4:6).
38:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Jan Stuchlík (3:6).
36:20
Vyloučen hráč Jakub Kaplický družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Stuchlík bez asistence (2:6).
31:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Matěj Duda (1:6).
30:00
30:00
29:00
Toto utkání sleduje 95 diváků.
28:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval David Horký (1:5).
27:42
Vyloučen hráč Michal Smola družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
23:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor bez asistence (1:4).
22:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (1:3).
18:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Ondřej Ryšavý (1:2).
16:48
Vyloučen hráč Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
07:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michael Svatoš bez asistence (0:2).
05:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Tomáš Josefovič (0:1).