1:2
2:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:5
4. Michal Šubert, 5. Adam Mikoláš, 13. Michal Šubert, 28. Šimon Soukup, 41. Richard Pum, 44. Daniel Chatrný - 2. Filip Folauf, 8. Matěj Pěnička, 11. Matěj Pěnička, 16. Matěj Pěnička, 19. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 73; zásahy brankářů: Vít Lukáč ?, Ivo Sikora ? - Jakub Zavřel ?, Lukáš Řezníček ?; po třetinách: 3:3, 1:2, 2:0;
45:00
Komentář trenéra domácích Jozefa Gregy: Víceméně po prvním zápase bylo rozhodnuto o postupu do semi. Cílem bylo zvládnout tento zápas lépe než ten první což se nám povedlo a jsme rádi že jsme získali další zkušenosti a máme se od čeho odrazit dál. Soupeři přeji hodně štěstí v semi-finále.
45:00
Komentář trenéra hostů Michala Jedličky: z naší strany opět unavený výkon. doufám, že na zítra to zlepšíme, budeme to potřebovat. zahráli si i mladší kluci, pro které to jsou cenné zkušenosti. děkujeme soupeři za férové dva zápasy. děkujeme divákům.
45:00
Nejlepší hráči: Domácí 27 Lukáš Pobořil Hosté: 23 Filip Folauf
45:00
43:35
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
43:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Filip Šubert (6:5).
40:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Šimon Soukup (5:5).
38:21
Vyloučen hráč Vít Járka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
33:46
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Řezníček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ivo Sikora družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
30:00
30:00
29:40
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Lukáš Pobořil (4:5).
22:00
Tomuto utkání přihlíží 73 diváků.
18:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Malič (3:5).
16:31
Vyloučen hráč Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
15:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (3:4).
15:00
15:00
12:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Šubert bez asistence (3:3).
10:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Michal Vojtíšek (2:3).
09:16
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Daniel Chatrný.
07:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (2:2).
06:37
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
04:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Adam Gábor (2:1).
03:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Adam Gábor (1:1).
01:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Vít Járka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Štěpán Straka, Jan Malič, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Adam Mikoláš, Martin Kašík, Šimon Soukup, Michal Šubert, Filip Šubert