0:2
2:4
- : -

FbC Hradec Králové A - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:8
3. Michal Martinek, 4. David Krása, 4. Tomáš Chytrý, 5. Lukáš Ranný, 8. Michal Martinek, 13. Martin Krejčí, 34. Radek Zezulka, 45. David Krása - 14. Adam Kuchynka, 15. Adam Kuchynka, 21. Adam Šimek, 24. Lukáš Dubský, 31. Matěj Čermák, 35. Tomáš Dibelka, 36. Michael Řehák, 42. Jan Kos; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 5:6; využití: 3:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Jiří Malý ? - Vojtěch Žáček ?, Roman Nový ?; po třetinách: 6:2, 0:2, 2:4;
45:00
Nejlepší hráči utkání jsou: domácí č. 76 Ryba Mikuláš. hosté č.6 Kuchynka Adam
45:00
Vyjádření trenéra domácích pana Tomáše Pokorného 1/2: No...O takovémto startu do utkání jsme ani nesnili. Hra se nám dařila perfektně. Škoda gólu na 6:2 vteřinu před koncem první třetiny, ten soupeři dodal trochu klidu a energie do dalšího průběhu zápasu. Nicméně tento dvojzápas jsme si bohužel prohráli už ráno a ne v tomto zápase. Chtěl bych před týmem smeknout za tento zápas. Za celou sezonu klukům děkuji.
45:00
Vyjádření trenéra domácích pana Tomáše Pokorného 2/2: Nesmíme věšet hlavy, však jsme se dostali do nejlepší osmičky v ČR a to nejsme extraligový klub. Je potřeba i nadále pracovat. Spartě přeji hodně štěstí do zítřku a díky za dvojzápas.
45:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Petra Bíny 1/2: Jsme hrozně moc rádi, že jsme postup dotáhli! Ale důslednější, ani pozornější jsme rozhodně nebyli.. Ač jsme to v kabině několikrát opakovali, že není rozhodnuto, tak to kluci v hlavách měli a podle toho to taky prvních 10 minut vypadalo. Soupeř ukázal svoji kvalitu a pořádně nás potrápil.
45:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Petra Bíny 2/2:. Dnes si užijeme večer a těšíme se na zítřejší dva kvalitní zápasy, ve kterých budeme určitě lepší než dnes. Děkujeme soupeřům za oba zápasy
45:00
44:27
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil David Krása, asistoval Filip Čáp (8:8).
42:40
Vyloučen hráč Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
41:04
Timeout FbC Hradec Králové A
41:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval David Kozelka (7:8).
38:32
Vyloučen hráč Ondřej Kolda družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:24
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za blokování hokejky.
35:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (7:7).
34:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Matěj Čermák (7:6).
33:36
Vyloučen hráč Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
33:16
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Martin Krejčí (7:5).
31:30
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
30:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Adam Šimek (6:5).
30:00
30:00
29:17
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
27:11
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za držení.
27:11
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
25:00
Toto utkání sleduje 69 diváků děkujeme.
23:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (6:4).
20:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Adam Kocián (6:3).
17:02
Vyloučen hráč Michal Václavík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka bez asistence (6:2).
14:14
13:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka z trestného střílení (6:1).
12:35
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Radek Zezulka (6:0).
07:12
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Martinek, asistoval Radek Zezulka (5:0).
07:12
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Nový družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
04:55
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný, asistoval David Krása (4:0).
04:26
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
03:59
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
03:59
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Ondřej Kolda (3:0).
03:31
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil David Krása, asistoval Mikuláš Ryba (2:0).
02:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Adam Kocián, Lukáš Dubský, Michael Řehák
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Filip Čáp, Vojtěch Nosek, Radek Zezulka, Michal Martinek, Martin Krejčí