3:0
4:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokol Pardubice 7:4
17. Aleš Weigner, 22. Petr Majer, 27. Matěj Duda, 33. Petr Majer, 33. Lukáš Kafka, 36. Lukáš Kafka, 37. Matěj Jambor - 4. Stefano Petric, 8. Jan Stuchlík, 9. Patrik Bartoš, 38. Matyáš Sodomek; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Karel Pergler ? - Matěj Denemark ?; po třetinách: 0:3, 3:0, 4:1;
45:00
Nejlepší hráč utkání: domácí č.84 Majer Petr hosté č. 80 Denemark Matěj
45:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Jana Svobody:Obrovská pochvala pro kluky. Utkaní se pro nás nevyvíjelo úplně nejlépe a měli jsme co dělat, aby jsme se vrátili zpět. Dvě třetiny jsme hráli, jak se v play off má hrát a řekl bych zaslouženě jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Děkuji týmu Pardubic, hrál víc než skvěle. Děkuji skvělým divákům.
45:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Radka Formánka: Další krásný zápas a velká zkušenost pro naše hráče. 1. třetina z říše snů, poté nás Chodov přehrával a zaslouženě postupuje dál. Díky za fair play sérii a přeji Chodovu hodně štěstí. Klukům děkuji za celou sezónu. Dycky Sokol
45:00
37:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek bez asistence (7:4).
36:58
Timeout Sokol Pardubice
36:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Jakub Dufek (7:3).
35:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka bez asistence (6:3).
32:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Matěj Kolář (5:3).
32:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (4:3).
30:00
30:00
26:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Petr Majer (3:3).
22:00
Toto utkání sleduje 84 diváků.
21:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Adam Pospíchal (2:3).
20:45
Vyloučen hráč Albert Kulík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
16:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Aleš Weigner, asistoval Petr Majer (1:3).
15:00
15:00
08:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Bartoš, asistoval Marek Macek (0:3).
08:08
Vyloučen hráč Karel Pergler družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Stuchlík bez asistence (0:2).
03:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Jan Stuchlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Martin Matiáš, Michael Souček, Marek Macek, Patrik Bartoš, Michal Smola
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: David Horký, Aleš Weigner, Matěj Duda, Albert Kulík, Petr Majer