1:0
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbC Hradec Králové A 6:1
4. Adam Kocián, 11. Jan Josef Brychta, 13. Jan Kos, 28. Adam Kocián, 36. Lukáš Dubský, 44. Matěj Čermák - 34. Martin Krejčí; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Roman Nový 9 - Ondřej Bárta 20; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:1;
45:00
Nejlepší hráči: Sparta: 74 Adam Kocián Hradec: 76 Mikuláš Ryba
45:00
Vyjádření trenéra Sparta, pana Petra Bíny: Pro nás zápas s ideálním vývojem, chytili jsme začátek, vytvořili jsme si náskok a ten si postupně navyšovali. Na druhou stranu, soupeř si určitě zasloužil dát více branek, šancí jsme jim nabídli poměrně dost. Ve druhém zápase musí být důslednější a pozornější a postup si nenecháme uniknout.
45:00
Vyjádření trenéra Hradce, pana Tomáše Pokorného: Z naší strany povedených pouhých cca 5 minut ve 3. třetině. Do druhého zápasu se budeme muset zmátořit, chceme ještě tento dvojzápas zdramatizovat.
45:00
43:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák z trestného střílení (6:1).
42:42
Vyloučen hráč Lukáš Dubský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
40:46
Timeout FbC Hradec Králové A
35:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Šimek (5:1).
33:51
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Filip Čáp (4:1).
30:00
30:00
29:00
Dnešní utkání sleduje 26 diváků.
27:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Řehák (4:0).
15:00
15:00
Střely po 1.třetině: Sparta - 8 Hradec - 4
15:00
14:19
Vyloučen hráč Adam Vodák družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
12:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Jan Josef Brychta (3:0).
10:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval David Kozelka (2:0).
03:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Čáp, Vojtěch Nosek, Martin Krejčí, Radek Zezulka, Michal Martinek
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Michael Řehák, Adam Kocián, Lukáš Dubský