3:2
4:0
- : -

SK JUVENIS PŘIBYSLAV - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 10:3
4. Šimon Ledvinka, 7. Jan Špilka, 9. Bohuslav Loubek, 21. Bohuslav Loubek, 24. Ondřej Novák, 30. Matěj Čapek, 37. Petr Merunka, 39. Ondřej Novák, 40. Bohuslav Loubek, 42. Šimon Ledvinka - 10. Jakub Mareš, 23. Jakub Mareš, 29. Vojtěch Jonák; rozhodčí: Pavel Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kamil Sobotka ? - Tomáš Hlava ?; po třetinách: 3:1, 3:2, 4:0;
45:00
44:00
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
41:05
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Šimon Ledvinka, asistoval Ondřej Novák (10:3).
39:03
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Bohuslav Loubek, asistoval Jindřich Macek (9:3).
38:03
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Ondřej Novák, asistoval Šimon Ledvinka (8:3).
36:09
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Petr Merunka bez asistence (7:3).
31:48
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil Josef Žáček.
30:00
30:00
29:57
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Matěj Čapek bez asistence (6:3).
29:57
Vyloučen hráč Jakub Mareš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:38
Vyloučen hráč Josef Žáček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
28:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Jakub Mareš (5:3).
23:31
22:47
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Jaroslav Štolc (4:2).
20:15
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Bohuslav Loubek, asistoval Svatopluk Klusáček (4:1).
17:23
Vyloučen hráč Kamil Sobotka družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za nesportovní chování.
16:15
Vyloučen hráč Petr Merunka družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
11:40
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
10:42
Vyloučen hráč Svatopluk Klusáček družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za hra rukou.
10:23
Vyloučen hráč Zdeněk Kadlec družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
09:07
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Dušan Čapek (3:1).
08:01
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Bohuslav Loubek, asistoval Šimon Ledvinka (3:0).
06:32
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Špilka, asistoval Michal Fišar (2:0).
03:33
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Šimon Ledvinka z trestného střílení (1:0).
00:58
Vyloučen hráč Adam Líbal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stejskal a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Jaroslav Štolc, Dušan Čapek, Vojtěch Jonák, Patrik Kučera, Vladimír Laňka