1:1
1:2
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - FBC ORCA KRNOV 2:5
21. Matěj Mlotek, 29. Matěj Mlotek - 5. Ondřej Žáček, 5. Jakub Hon, 16. Albert Ranostaj, 25. Jakub Hon, 34. Jakub Hon; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:2 + Roman Kocourek OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Matěj Kortiš ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2;
36:00
34:06
Vyloučen hráč Roman Kocourek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
34:06
Vyloučen hráč Roman Kocourek družstva FBC ORCA KRNOV - osobní trest.
33:37
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
33:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon, asistoval Dominik Menzel (2:5).
28:46
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Mlotek bez asistence (2:4).
26:33
Vyloučen hráč Ondřej Žáček družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
24:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon, asistoval Vladimír Pavlík (1:4).
24:00
24:00
20:40
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Dalibor Kocur (1:3).
15:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Dominik Menzel (0:3).
14:11
Vyloučen hráč Martin Kvičala družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
07:29
Vyloučen hráč Dalibor Kocur družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:57
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon bez asistence (0:2).
04:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Žáček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Matěj Kortiš; hráči v poli: Jakub Kelemen, Vladimír Pavlík, Robin Galuszka, Jakub Hon, Adam Derka