3:0
1:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - VŠO FLORBAL CHODOV 6:2
4. Anna Bartušková, 8. Lucie Želízková, 22. Markéta Prontekerová, 26. Barbora Břešťálová, 38. Markéta Prontekerová, 43. Alice Hejzlarová - 15. Karolína Laura Hornová, 60. Barbora Klinerová; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Brejcha; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 34 - Terezie Květoňová 20; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Tatran - 9, Chodov - 10
60:00
Komentář trenéra hostů - Eliška Hofmanová: Dnes byl soupeř celý zápas hladovější po vítězství a to rozhodlo. Musíme reagovat na vývoj utkání pozorněji, bez toho rozhodující utkání nepůjde.Máme týden na přípravu a příští týden se rozhodne. Děkuji soupeřům , divákům a rozhodčím.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Michálka: Chybami se člověk, v našem případě florbalový tým, učí. Zasloužených jedna jedna a moc se tešíme na rozhodující bitvu. Díky soupeři a rozhodčím a hlavně našim neskutečným fanouškům, kterým jsme ukázali, že i juniorky se za to "téčko" na hrudi dovedou prát ze všech sil.
60:00
59:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová bez asistence (6:2).
59:50
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
59:29
Timeout PSN Tatran Střešovice
59:29
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:16
Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
56:36
Hosté v plném počtu
54:36
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
42:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Anna Bartušková (6:1).
42:00
Pravá, levá, pocemkamdeš, Hejzlarová vymetá a Tatranky vedou o 5 gólů!
38:42
Vyloučen hráč Adéla Košvancová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
38:42
Chodov bude mít dnes již třetí přesilovku.
37:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Karolína Marko (5:1).
37:25
Prontekerová opět září a přidává další branku!
25:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Lucie Želízková (4:1).
25:41
Břešťálová doráží střelu Želízkové a Tatran vede už o 3 branky!
24:40
A opět září Prontekerová která překazila únik Havlíčkové
21:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Natálie Houžvičková (3:1).
21:32
Prontekerová z výtočky famózně vymetá a navyšuje na 3:1!
19:41
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
14:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Laura Hornová, asistoval Kristýna Kellovská (2:1).
14:04
Hráčky z Chodova využívají svou druhou přesilovku a po dorážce Hornové snižují na 2:1
12:06
Vyloučen hráč Kristina Lexová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.