- : -
FBC SLAVKOV
FRC Mikulov

FBC SLAVKOV - FRC Mikulov 5:3
2. Ondřej Koudelka, 6. Štěpán Uhlíř, 22. Štěpán Uhlíř, 32. Štěpán Uhlíř, 35. David Kramoliš - 5. Ondřej Vít, 17. Mikuláš Svoboda, 31. Mikuláš Svoboda; rozhodčí: Jakub Fedra - Jan Frýdek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Beňák ? - Daniel Křička ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1;
39:00
34:47
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil David Kramoliš, asistoval Štěpán Uhlíř (5:3).
31:50
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Štěpán Uhlíř, asistoval David Mládek (4:3).
30:02
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Mikuláš Svoboda, asistoval Dominik Procházka (3:3).
26:00
26:00
25:43
Vyloučen hráč Radim Kroupa družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:50
Vyloučen hráč Ondřej Jarošek družstva FRC Mikulov na 2 minuty za sekání.
21:29
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Štěpán Uhlíř, asistoval Ondřej Kuchta (3:2).
21:01
Vyloučen hráč Josef Vrána družstva FRC Mikulov na 2 minuty za hrubost.
17:32
Vyloučen hráč David Mládek družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za hra rukou.
16:48
13:00
13:00
06:59
Vyloučen hráč Božetěch Drápal družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za bránění ve hře.
05:11
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Štěpán Uhlíř, asistoval David Kramoliš (2:1).
04:49
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Ondřej Vít, asistoval Dominik Procházka (1:1).
01:39
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Ondřej Koudelka, asistoval David Kramoliš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Fedra a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů FRC Mikulov: brankář: Daniel Křička; hráči v poli: Ondřej Jarošek, Mikuláš Svoboda, David Souchop, Sebastian Rabušic, Dominik Procházka