4:1
0:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - Technology Florbal MB White 4:5
19. Ondřej Zlesák, 20. Jan Štefek, 23. Michal Záboj, 24. Viktor Chaloupka - 11. Tomáš Červinka, 11. Jiří Zmatlík, 14. Ondřej Pužman, 16. Jiří Zmatlík, 37. Ondřej Pužman; rozhodčí: Jan Chuděj - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek ?, Adam Stříteský ? - Aleš Kopal ?; po třetinách: 0:3, 4:1, 0:1;
45:00
44:08
Vyloučen hráč Matěj Prokorát družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:20
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
36:32
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Ondřej Pužman bez asistence (4:5).
30:00
30:00
23:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Filip Bezpalec (4:4).
22:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Michal Záboj, asistoval Ondřej Zlesák (3:4).
22:12
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Stříteský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
19:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Štefek, asistoval Štěpán Vácha (2:4).
18:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Ondřej Zlesák bez asistence (1:4).
15:24
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Ondřej Pužman (0:4).
15:00
15:00
13:58
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Michal Fišera (0:3).
11:43
Vyloučen hráč Viktor Chaloupka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za blokování hokejky.
11:32
Vyloučen hráč Jonáš Kvapil družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za hrubost.
10:48
10:02
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Kryštof Kostroun (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Chuděj a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB White:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV B: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: David Vít, Michal Gabriel, Viktor Chaloupka, Štěpán Vácha