0:1
2:3
- : -

SK Florbal Benešov - ACEMA Sparta Praha B 3:6
6. Jakub Švarc, 35. Jonáš Vrkoslav, 45. Jan Plášil - 2. Adam Novák, 3. Matouš Hrubý, 28. Samuel Vobořil, 31. Lukáš Mervart, 33. Jakub Mitíska, 45. Samuel Vobořil; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Novák ? - Pavel Zeman ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:3;
45:00
44:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Plášil, asistoval Tomáš Lapáček (3:6).
44:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Samuel Vobořil, asistoval Adam Novák (2:6).
41:06
Vyloučen hráč Vojtěch Kos družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
39:13
Vyloučen hráč Petr Havel družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hrubost.
34:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jonáš Vrkoslav, asistoval Tomáš Lapáček (2:5).
32:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Mitíska, asistoval Vojtěch Andrášek (1:5).
30:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Lukáš Mervart z trestného střílení (1:4).
30:00
30:00
27:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Samuel Vobořil, asistoval Matouš Hrubý (1:3).
26:01
Vyloučen hráč Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za opakované přestupky.
15:00
15:00
05:45
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Švarc, asistoval Adam Balík (1:2).
02:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Petr Havel (0:2).
01:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Adam Novák, asistoval Jakub Řehák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Filip Novák; hráči v poli: Jakub Švarc, Michal Vaněček, Jonáš Vrkoslav, Tomáš Filip, Adam Balík