1:4
4:3
- : -

FBC Kralupy n/V - FBK Ježci Rožmitál 9:8pn
5. Jakub Manek, 6. Adam Kozel, 15. Tomáš Carvan, 20. Kristián Malík, 32. Jakub Manek, 33. Lukáš Carvan, 36. Jakub Procházka, 37. Adam Kozel, N Daniel Štefl - 15. Milan Štěrba, 20. František Čejka, 21. Adam Buchta, 27. Adam Buchta, 29. Milan Štěrba, 42. Ervín Landauer, 42. Milan Štěrba, 45. Milan Štěrba; rozhodčí: Přemysl Bališ - Daniel Přibil; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: David Kozel ? - Martin Jančar ?; po třetinách: 3:1, 1:4, 4:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Ježci Rožmitál hráč Ervín Landauer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kralupy n/V hráč Daniel Štefl a vstřelil rozhodující gól (9:8).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Ježci Rožmitál hráč Milan Štěrba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kralupy n/V hráč Jakub Manek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Ježci Rožmitál hráč Michal Tošovský , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:18
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Milan Štěrba, asistoval Ervín Landauer (8:8).
43:25
Timeout FBK Ježci Rožmitál
41:47
Timeout FBC Kralupy n/V
41:47
41:36
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Ervín Landauer, asistoval Michal Staňo (8:6).
40:54
Vyloučen hráč Adam Kozel družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hra vysokou nohou.
40:15
Vyloučen hráč Adam Buchta družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za sekání.
36:05
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Suk (8:5).
35:24
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Procházka, asistoval Adam Kozel (7:5).
32:21
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Jan Řehák (6:5).
31:00
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Manek, asistoval Kristián Malík (5:5).
30:00
30:00
28:34
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Milan Štěrba, asistoval Adam Buchta (4:5).
27:10
Vyloučen hráč Jiří Horský družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
26:10
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Adam Buchta, asistoval Milan Štěrba (4:4).
20:07
19:26
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:14
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Filip Janouch (4:2).
19:00
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil František Čejka, asistoval Milan Štěrba (3:2).
15:00
15:00
14:26
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Carvan, asistoval Jan Řehák (3:1).
14:14
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Milan Štěrba, asistoval František Čejka (2:1).
05:34
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Kozel, asistoval Lukáš Burián (2:0).