0:2
1:4
- : -

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - Floorball Club FALCON 2:6
12. Václav Klepal, 31. Tomáš Humpolák - 16. Šimon Štěpan, 24. Tomáš Nevrlý, 33. Josef Dalibor, 34. Dominik Vališ, 36. Jakub Hrubeš, 41. Radek Blažek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Michael Pilch ? - Matěj Soufflet ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:4;
45:00
44:27
Vyloučen hráč Trong Martin Lexuan družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za bránění ve hře.
44:20
Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
44:20
Vyloučen hráč Josef Dalibor družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
40:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radek Blažek, asistoval Jakub Hejzlar (2:6).
35:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hrubeš, asistoval Radek Blažek (2:5).
35:26
Vyloučen hráč Matouš Banasinský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
35:26
Vyloučen hráč Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
33:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Dominik Vališ, asistoval Tomáš Nevrlý (2:4).
32:18
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Josef Dalibor, asistoval Matyáš Bočan (2:3).
30:32
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Ondřej Bekešský (2:2).
30:00
30:00
29:57
Vyloučen hráč Jakub Hejzlar družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
24:57
Vyloučen hráč Vojtěch Kasal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:21
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Tomáš Nevrlý, asistoval Matyáš Bočan (1:2).
15:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Šimon Štěpan, asistoval Dominik Vališ (1:1).
15:00
15:00
11:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Václav Klepal, asistoval Trong Martin Lexuan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Matěj Soufflet; hráči v poli: Jakub Hrubeš, Dominik Vališ, Jan Korbel, Šimon Štěpan, Jakub Hejzlar