3:1
1:3
- : -

zucastnise.cz Tatran Střešovice - Floorball Club FALCON 5:4
12. Petr Jáchym, 26. Petr Jáchym, 28. Lukáš Petržilka, 30. Vít Hrbáček, 35. Petr Jáchym - 16. Dominik Vališ, 37. Jakub Veselý, 39. Jakub Hrubeš, 45. Jakub Veselý; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Týc ? - Matěj Soufflet ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:3;
45:00
44:33
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Veselý, asistoval Šimon Štěpan (5:4).
43:09
Timeout Floorball Club FALCON
40:58
Vyloučen hráč Christopher Nojovič družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
38:08
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hrubeš, asistoval Šimon Štěpan (5:3).
36:49
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Veselý, asistoval Matyáš Bočan (5:2).
34:11
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Petr Jáchym, asistoval Lukáš Petržilka (5:1).
30:00
30:00
29:01
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Vilém Šmídl (4:1).
27:23
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Petržilka bez asistence (3:1).
27:18
Vyloučen hráč Christopher Nojovič družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
25:00
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Petr Jáchym, asistoval Tomáš Hruška (2:1).
15:55
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Dominik Vališ, asistoval Šimon Štěpan (1:1).
15:00
15:00
11:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Matěj Soufflet; hráči v poli: Jakub Hejzlar, Jan Korbel, Jakub Hrubeš, Šimon Štěpan, Dominik Vališ