3:1
2:2
- : -

FBC Draci Říčany bílí - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 9:4
4. Michal Strieženec, 9. Michal Strieženec, 13. Marek Honzák, 13. Jan Brychnáč, 22. David Tománek, 28. Jakub Jezbera, 30. Tomáš Zicha, 33. Vítězslav Špok, 37. Michal Strieženec - 5. Šimon Mlynář, 21. Ondřej Bekešský, 34. Trong Martin Lexuan, 36. Tomáš Humpolák; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ?, František Lerch ? - Michael Pilch ?; po třetinách: 4:1, 3:1, 2:2;
45:00
43:36
Vyloučen hráč Patrik Souček družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:31
Vyloučen hráč Vojtěch Dvořák družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za špatné střídání.
36:11
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval David Tománek (9:4).
35:51
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Matouš Banasinský (8:4).
33:51
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Trong Martin Lexuan, asistoval Petr Novák (8:3).
32:38
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Jan Brychnáč (8:2).
30:00
30:00
29:01
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Jakub Vykouk (7:2).
27:34
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Jezbera, asistoval Jan Brychnáč (6:2).
22:38
Střídání brankáře. Nový brankář František Lerch družstva FBC Draci Říčany bílí
21:28
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil David Tománek, asistoval Michal Strieženec (5:2).
20:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Ondřej Bekešský, asistoval Vojtěch Dvořák (4:2).
15:00
15:00
12:47
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jan Brychnáč, asistoval Jakub Jezbera (4:1).
12:00
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák, asistoval Tomáš Zicha (3:1).
08:06
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Vítězslav Špok (2:1).
04:13
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Šimon Mlynář, asistoval Tomáš Humpolák (1:1).
03:58
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Filip Nevický (1:0).