1:1
2:0
- : -

Floor Maniacs Mělník B - IBK Kubánský Klan C 5:1
4. Vladimír Šubr, 9. David Vetešník, 18. Oldřich Herrmann, 25. Martin Kohout, 28. Milan Beneš - 15. Michal Kuruc; rozhodčí: Martin Štrunc - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Olda Hlavička ? - Pavel Janeček ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:0;
36:00
35:59
Zasloužené vítězství Mělníka 5:1. Oba týmy dnes odjíždějí z Králova Dvoru se třemi body. Neděle se blíží ke konci a zítra všichni do práce. Nebo na pracák. Přeji Vám hezký zbytek dne!
35:45
Kohout (Mělník) nahrává Benešovi před prázdnou bránu, ten ale minul. Mělník to mrzet nemusí a jde si pro životně důležité ti body.
35:11
Kohout (Klan) neuspěl s kličkou do bekendu a míjí bránu.
35:10
Nájezd pro Klan!
34:45
Kohout (Mělník) dobře napadá a obral De Pinu o balonek. Akce ovšem gólem nekončí.
33:31
Na hráčích Klanu je vidět slabší fyzička. Už tahají z posledního. Možná by stačilo změnit sponzora z pivovaru na atletickou dráhu či plavecký bazén.
32:40
Klan přidal na agresivitě a to na Mělník platí. Mělník pod tlakem.
31:30
Souboj dvou šedesát osmiček uprostřed pole končí zlomenou florbalkou.
30:59
Tereza Klučinová (Mělník) narýsovala přesnou přihrávku na Vetešníka, který trestuhodně míjí odkrytou bránu. Tohle by ještě mohlo Mělník mrzet!
27:15
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil Milan Beneš, asistoval Tereza Klučinová (5:1).
27:15
V minulém zápase předvedl brankář Klanu Janeček výkon hodný pozvánky do reprezentace. V tomto zápase už se mu tolik nedaří a inkasuje pátý gól. Beneš zvyšuje 5:1.
24:49
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil Martin Kohout bez asistence (4:1).
24:49
Vlčkovi se můj poslední komentář nelíbil a po krásné akci dává gól. I hráči Klanu se dívali, Vlček vyběhl z rohu, proběhl obranou Klanu a střelou do šibenice dává gól.
24:01
Druhá třetina končí, Mělník vede zaslouženě 3:1. Zápas je hodně o bojovnosti, na krásu se tolik nehraje. Žádné akce z tohoto zápasu na YouTube nejspíše nenajdete.
24:00
24:00
Krásná ukázka fair play. Míček rozhodčího a následně hádka obou týmů, kdo by měl hrát. Respektive kdo by neměl hrát. Obě strany tvrdily, že balonek má mít v držení soupeř.
24:00
23:58
De Pina na hřišti. V této třetině se už nic zajímavého nestane.
23:37
Klan drží míček na svých holích a oslabení zvládá.
23:00
Při pohledu na dresy Kubánského Klanu s hlavním sponzorem pivovar Kolčavka mám chuť do tohoto týmu přestoupit. Kdybych nebyl takové vemeno, tak by mě třeba i vzali...
21:58
Vyloučen hráč Filip De Pina družstva IBK Kubánský Klan C na 2 minuty za hra na zemi.
21:58
Ale ale... Filip de Pina hrál na zemi a to se nesmí.
21:45
Z týmu Kubánského Klanu se mi nejvíce líbí Michal Kuruc. Florbalově převyšuje hráče obou týmů.
20:00
Herrmann (Mělník) ukázal, že umí zahrát i v obraně. Nebýt jeho, Hlavička v bráně by se musel otáčet.
19:00
Haring (Klan) si dobře naběhl, ale střela zblokovaná.
17:34
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil Oldřich Herrmann, asistoval Martin Kohout (3:1).
17:34
Mělník odskakuje soupeři, balonek dotlačil do brány Herrmann.
16:57
Hra se hodně kouskuje, hráči obouch týmů občas zapomínají, že sekání není ve florbale povolené.
15:42
Beneš (Mělník) v dobré pozici promáchl.
14:07
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Michal Kuruc, asistoval Josef Vlček (2:1).
14:07
Neprůstřelnost Hlavičky končí! Hvězdný Kuruc snižuje.
12:02
V kabině Mělníku bylo zřejmě po prvním zápase velmi rušno. Dostat deset gólů je i na tuto úroveň hodně. Nyní hraje Mělník zodpovědně a drží čisté konto.
12:01
Třetina končí vedením Mělníka 2:0. Pro Mělník je toto zápas o všechno, na předposlední Ruzyni ztrácí 8 bodů. Ještě tu šance je, ve hře je bodů devět.
12:00
12:00
11:40
Mělník drží balónek, ale žádnou velkou šanci si zatím nepřipravil.
10:59
Vyloučen hráč Josef Vlček družstva IBK Kubánský Klan C na 2 minuty za sekání.
10:59
Mělník přežil oslabení a naopak si zahraje přesilovku. Vlček jde naprosto zaslouženě na dvě minuty ven.
08:43
Vyloučen hráč Martin Kohout družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání.
08:43
Zlý muž Mělníka Martin Kohout to se sekáním přehnal a jde zchladit emoce na trestnou.
08:00
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil David Vetešník bez asistence (2:0).
08:00
2:0! David Vetešník zvyšuje. Nutno dodat, že akci zřejmě předcházel útočný faul, rozhodčí ale nechal hru plynout.
07:20
Hraje se velmi rychle, zatím byla pouhá dvě přerušení. Kluci (a holka) chtějí zřejmě rychle domů.
04:20
Mělník trefuje tyč! Janečkovi musí pořádně zvonit v uších
03:33
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil Vladimír Šubr, asistoval Milan Beneš (1:0).
03:33
Mělník jde do překvapivého vedení! Vladimír Šubrt překonává Pavla Janečka.
00:02
Mělník v prvním dnešním zápase prohrál 10:6, takže se zcela jistě zaměří na lepší hru v obraném pásmu. Kubánský Klan porazil borce z Kyjí 3:2.