3:0
3:1
- : -

SK B.U.H. Praha - Florbal Neratovice 7:2
5. Jakub Šolta, 14. Tomáš Sohlich, 14. Petr Mišák, 18. Tomáš Sohlich, 25. Vladimír Mareš, 33. Tomáš Sohlich, 36. Jakub Šolta - 2. Kamil Petrák, 32. Kryštof Dítě; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5:3 + Petr Bauer 5; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Zdeněk Šafránek ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:1;
36:00
35:34
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Jakub Šolta, asistoval Ondřej Procházka (7:2).
34:52
Pražský celek už jen brání a to mu k vítězství v této situaci stačí.
34:12
Do konce utkání zbývají dvě minuty a o vítězi je pravděpodobně rozhodnuto.
33:26
Petrák dostal nahrávku od Bouška a byl sám před brankou, ale míček vůbec netrefil.
32:24
Pražané využívají přesilovou hru. Sohlich vyslal jedovku z pravé strany, která zapadla pod víko.
32:23
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Tomáš Sohlich, asistoval Vladimír Mareš (6:2).
31:43
Neratovice snižují ve vlastním oslabení! Boušek našel Kryšota, který se prosadil střelou do prázdné branky.
31:42
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Kryštof Dítě, asistoval Martin Boušek (5:2).
31:31
Vyloučen hráč Kamil Petrák družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:18
Útočný faul Bouška přerušuje hru.
29:29
Neratovice se ubránili a hrají v plném počtu.
28:33
Prasklý míček nezastavil valící se útok Neratovic, který skončil nepřesnou střelou.
27:37
Vyloučen hráč Petr Mišák družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za špatné střídání.
26:52
Neratovice jsou ve čtyrech jednoznačně lepší, ale nedaří se jim zakončit mezi tři tyče.
25:59
Vyloučen hráč Daniel Martinovský družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za držení.
25:36
Neratovičtí útočí i ve svém oslabení a střela Bouška z pravé strany jen o kousek minula branku.
25:05
Tůma zamíchal s míček před Šafránkem a poté ho trefil do ruky.
25:04
Trestné střílení družstva Florbal Neratovice neproměnil Radim Tůma.
24:19
Vyloučen hráč Petr Bauer družstva Florbal Neratovice na 5 minut za hrubost.
24:11
BUH dává další branku. Ze standartní situace se střelou o břevno prosazuje Mareš.
24:10
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Vladimír Mareš, asistoval Richard Kadlec (5:1).
24:00
24:00
Druhá třetina nám nabídla tři branky. Všechny vstřelil BUH, který vede 4:1. Výsledek utkání ovšem neodpovídá předváděné hře, kde jsou oba celky vyrovnané.
24:00
Dnešní utkání sleduje 91 diváků.
24:00
23:45
Tůma tečoval míček před brankou, ale ten skončil vedle brankového zařízení.
22:50
Tvrdá rána ze středu hřiště skončila v náručí Neckáře.
22:22
Petrák byl sám před brankou a z otočky vystřelil, ale na poslední chvíli mu protihráč vložil hůl do střely.
21:33
Obrana pražského celku je zatím pevná a neratovickým se nedaří dostat ke střele na branku.
20:55
Bauer nyní sestřelil pořadatelský stolek a tímto mu děkujeme.
20:36
Vyloučen hráč Vladimír Mareš družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
19:35
Útočný faul zastavuje akci pražského celku.
19:05
Bauer nyní poklekl do střely, která by letěla do branky a zachránil jistý gól! Skóre tak zůstává 4:1.
18:30
Kryšot vystřelil z pravé strany, ale jeho rána neměla dobrý směr a skončila vysoko nad brankou.
18:02
Boušek vystřelil z pravé strany a trefil tyčku!
17:27
Hodně smolný gól, který se nyní zrodil před brankou Neratovic. Neckář byl sice u pravé tyče, ale i tak mu míček propadl až za záda.
17:26
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Tomáš Sohlich, asistoval Daniel Martinovský (4:1).
16:42
Již podruhé sledujeme hru čtyry na čtyry a pražský celek se dostal ke střele, která skončila na tyčce!
16:23
Vyloučen hráč Jiří Galajda družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
15:40
Houdek je vyloučen na dvě minuty za sekání, které bylo posouzeno velmi přísně.
15:39
Vyloučen hráč David Houdek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání.
15:01
Blabolil hledal Petráka, který míček nezpracoval a z nadějné akce nebylo nic.
13:59
Další míček v brance Neratovic. Tentokrát se přes několik hráčů prosadil Mišák a zvyšuje na 3:1.
13:58
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Petr Mišák bez asistence (3:1).
13:39
Bauer se hlásil na pravé straně o míček jako Ovečkin o puk, ale nahrávku nedostal, a tak ke střele nedošlo.
13:18
Pražané se ujímají vedení. Po nenápadné akci se prosazuje Sohlich.
13:17
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Tomáš Sohlich, asistoval Jiří Galajda (2:1).
12:47
Střela na branku Neratovic se nevešla mezi tři tyče a skončila ve futsalové brance.
12:22
BUH drží míček a kombinuje na své polovině.
12:00
12:00
První třetina nabídla zajímavý florbal a k vidění byly dvě branky. Nejprve uvedl do varu diváky Kamil Petrák, který otevřel skóre. O pár minut později se prosadil pražský celek, a tak je skóre po první třetině 1:1.
12:00
11:14
Publikum vstalo a oslavovalo gól, ale Bauer trefil pouze boční síť a vzrušení bylo zbytečné.
10:36
Houdkova střela skončila hodně vedle, ale Boušek se ještě dostal k míčku a dokázal zakončit.
09:54
Vyloučen hráč Richard Kadlec družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
09:41
Neratovičtí zatím dobře brání a nepustili svého soupeře k vážnější střele.
09:09
Vyloučen hráč Lukáš Mrkvička družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:59
Petrák vystřelil z pravé strany a trefil boční síťku.
08:12
Střelecký pokus z pravé strany vyrazil Neckář pravou rukou.
07:50
Na druhé straně musel zasahovat Neckář, který vyrazil míček za mantinel.
07:26
Hrubec prošel mezi třemi hráče a skvěle vypálil a Šafránek se nyní hodně zapotil, aby tuhle střelu vyrazil.
06:57
Pražský celek se dostal k několika střelám, ale ani jedna neprošla na branku.
06:19
Petrák zpracoval míček před branku, ale jeho střela minula branku.
04:58
BUH vyrovnává. Procházka vystřelil ze středu hřiště a míček se odrazil od mantinelu před branku, kde ho do branky dorazil Šolta.
04:57
04:27
Pražský celek drží míček a střídá.
03:54
Brnka se dostal k odraženému míčku a vyslal střelu tahem, která skončila na bránícím hráči.
03:12
Houdek podržel míček za brankou Neckáře a oba celky střídají.
02:46
Petrák se opřel do soupeře v rohu hřiště a je mu odpískán faul.
02:38
Tůma vystřelil z levé strany, ale branku netrefil.
01:49
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Kamil Petrák, asistoval David Blabolil (0:1).
01:08
Máme tu první branku zápas. Blabolil poslal míček na pravou stranu, kde se ke střele dostal Petrák, který po zemi poslal míček do branky.