3:1
1:1
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov B - FbC Red Dragons Hořovice 5:4pn
20. Karel Štipka, 23. Jakub Tabášek, 26. Ondřej Kalát, 41. Zdeněk Holický, N Jakub Tabášek - 13. Daniel Nejedlo, 13. Ondřej Rácz, 29. Vítek Plešmíd, 38. Lukáš Fišer; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kirschner ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B hráč Jakub Tabášek a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč Vojtěch Plecitý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B hráč Robert Štipka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč Ondřej Rácz , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:31
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov B
41:10
Vyloučen hráč Tomáš Lain družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za hra rukou.
40:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Zdeněk Holický, asistoval Michal Šebek (4:4).
37:51
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (3:4).
30:00
30:00
28:56
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Ondřej Rácz (3:3).
25:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Jan Pudich (3:2).
22:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jakub Tabášek bez asistence (2:2).
19:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Karel Štipka, asistoval Jan Pudich (1:2).
15:00
15:00
12:45
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Lukáš Fišer (0:2).
12:31
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Daniel Nejedlo, asistoval Dušan Valo (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jiří Lizec, Daniel Nejedlo, Vladislav Šust
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov B: brankář: Martin Kirschner; hráči v poli: Michal Šebek, Zdeněk Holický, Karel Štipka, Ondřej Kalát, Jan Pudich