1:2
1:0
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Jirkov 2:3
15. Rostislav Pleticha, 25. Rostislav Pleticha - 11. Filip Neumaier, 21. Filip Králíček, 24. Filip Neumaier; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Tobiáš Jurenka 8 - Pavel Jurec 22; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:0;
36:00
Střely na branku ve 3. třetině: Litvínov: 11 ; Jirkov: 2
36:00
32:19
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
24:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Martin Dvořák (2:3).
24:00
24:00
Střely na branku ve 2. třetině: Litvínov: 9; Jirkov: 4.
24:00
23:43
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier, asistoval Jakub Kosnar (1:3).
20:13
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Králíček, asistoval David Petrásek (1:2).
18:28
Vyloučen hráč Dominik Hasenöhrl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
14:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Josef Jupa (1:1).
12:00
12:00
Střely na branku v 1. třetině: Litvínov: 4; Jirkov: 5
12:00
10:26
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier, asistoval Martin Košťálek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: Martin Košťálek, David Petrásek, Filip Králíček, Filip Neumaier, Jakub Kosnar
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Tobiáš Jurenka; hráči v poli: Rostislav Pleticha, Tomáš Kolodziej, Martin Dvořák, Jan Vokáč, Josef Jupa