2:4
3:0
- : -

Tatran Mocní Tuleni Podbořany - Florbal Ústí B 6:6
4. Matěj Krajc, 21. Petr Krob, 22. Matěj Krajc, 28. Matěj Krajc, 29. René Chodura, 36. Matěj Krajc - 7. Filip Šifalda, 11. Tadeáš Hejný, 14. Jakub Čečák, 14. Ondřej Šaman, 15. Filip Šifalda, 17. Jan Dobosz; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Matěj Novák; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matouš Čížek 9 - Vojtěch Matějka 7; po třetinách: 1:2, 2:4, 3:0;
36:00
Střely na branku ve 3. třetině: Podbořany: 7; Ústí: 4.
36:00
35:50
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za nesportovní chování.
35:50
Vyloučen hráč Filip Šifalda družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:37
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Matěj Krajc, asistoval Tomáš Kotlan (6:6).
35:03
Timeout Tatran Mocní Tuleni Podbořany
28:39
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil René Chodura, asistoval Matěj Krajc (5:6).
27:16
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Matěj Krajc, asistoval Jiří Marhold (4:6).
25:19
Vyloučen hráč Rudolf Klement družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
Střely na branku ve 2. třetině: Podbořany: 4 ; Ústí: 7.
24:00
21:02
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Matěj Krajc, asistoval René Chodura (3:6).
20:51
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Petr Krob, asistoval Tomáš Kotlan (2:6).
19:01
Vyloučen hráč Jan Dobosz družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Dobosz, asistoval Ondřej Šaman (1:6).
14:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Šifalda, asistoval Vojtěch Štěpán (1:5).
13:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Ondřej Šaman, asistoval Karel Hais (1:4).
13:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Čečák, asistoval Jan Vaca (1:3).
12:00
12:00
Střely na branku v 1. třetině: Podbořany: 2 ; Ústí: 4.
12:00
10:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tadeáš Hejný, asistoval Vojtěch Štěpán (1:2).
06:15
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Šifalda, asistoval Jan Dobosz (1:1).
03:58
Vyloučen hráč René Chodura družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
03:35
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Matěj Krajc, asistoval Rudolf Klement (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Vojtěch Matějka; hráči v poli: Vojtěch Štěpán, Filip Šifalda, Michal Arnold, Jaroslav Folk, Karel Hais