1:1
4:0
- : -

Fbc Topgal Šternberk - FBS Olomouc A 7:3
8. Martin Izák, 11. Jan Procházka, 20. Petr Vaverčák, 25. Jan Procházka, 26. Roman Odstrčil, 30. Lukáš Macháček, 32. Lukáš Macháček - 4. Tomáš Jelínek, 12. Josef Procházka, 13. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Martin Navrátil ?, Jan Blecha ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:0;
36:00
35:16
Vyloučen hráč Patrik Zapletal družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za špatné střídání.
31:45
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Blecha družstva FBS Olomouc A
31:43
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Marek Jurkulák (7:3).
29:29
26:40
Vyloučen hráč Jan Skalník družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za blokování hokejky.
25:24
Timeout FBS Olomouc A
25:24
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Roman Odstrčil bez asistence (5:3).
24:37
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Procházka, asistoval Lukáš Macháček (4:3).
24:00
24:00
22:52
Vyloučen hráč Vojtěch Waic družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
19:06
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Petr Ševčík (3:3).
12:28
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Tomáš Štrbák (2:3).
12:00
12:00
11:20
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Josef Procházka bez asistence (2:2).
10:01
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Procházka, asistoval Jan Skalník (2:1).
08:36
07:59
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Izák, asistoval Petr Ševčík (1:1).
03:55
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (0:1).
00:02
DJ Gajda na svém místě, play list připraven - tak hurá k vejci !
00:01
Utkání prvního s druhým v Olomoucké lize starších žáků - a hned souboj o celkové prvenství soutěže ... Co více si přát ?
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Vojtěch Waic, Tomáš Štrbák, Tomáš Jelínek, Richard Benešl, Josef Procházka
00:00
Line-up domácích Fbc Topgal Šternberk: brankář: Pavel Kardaš; hráči v poli: Roman Odstrčil, Josef Richter, Martin Izák, Petr Ševčík, Petr Vaverčák