1:4
- : -
FBC Lipník

FBC Lipník - FBS Olomouc A 2:14
12. David Hřivna, 31. David Hřivna - 4. Richard Benešl, 5. Richard Benešl, 6. Martin Ambrož, 10. Jonáš Náplava, 16. Ondřej Hruška, 19. Josef Procházka, 21. Tomáš Štrbák, 23. Tomáš Jelínek, 24. Jonáš Náplava, 24. Jonáš Náplava, 30. Martin Ambrož, 31. Richard Benešl, 32. Vojtěch Waic, 32. Tomáš Štrbák; rozhodčí: Petr Molek - Adam Tietz; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Nykl ? - Jan Blecha ?; po třetinách: 1:4, 0:6, 1:4;
36:00
35:54
Vyloučen hráč Nicolas Tamborský družstva FBC Lipník na 2 minuty za špatné střídání.
33:52
Timeout FBS Olomouc A
31:52
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Štrbák, asistoval Richard Benešl (2:14).
31:21
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Vojtěch Waic, asistoval Tomáš Jelínek (2:13).
30:10
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Richard Benešl, asistoval Jonáš Náplava (2:12).
30:00
Branku družstva FBC Lipník vstřelil David Hřivna bez asistence (2:11).
29:25
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Martin Ambrož bez asistence (1:11).
27:57
Vyloučen hráč David Klinkovský družstva FBC Lipník na 2 minuty za sekání.
26:52
Tomáš Jelínek nesouhlasí s rozhodčími a nevěřícně vrtí hlavou
24:00
24:00
23:25
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jonáš Náplava bez asistence (1:10).
23:10
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jonáš Náplava, asistoval Martin Ambrož (1:9).
22:56
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Josef Procházka (1:8).
20:19
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Štrbák bez asistence (1:7).
18:30
Zápas zatím bez většího nasazení hráčů, vidíme docela nudné utkání. AspoŇ že DJ Gajdy neztrácí chuŤ
18:00
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Josef Procházka, asistoval Jan Blecha (1:6).
15:30
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Ondřej Hruška, asistoval Martin Ambrož (1:5).
12:00
12:00
11:45
Branku družstva FBC Lipník vstřelil David Hřivna, asistoval Jakub Skopal (1:4).
10:45
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:40
Krásný zákrok domácího golmana
09:41
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jonáš Náplava, asistoval Ondřej Hruška (0:4).
05:04
Olomouc přidává 2 o něco hezčí goly a ujímá se vedení 3:0
05:03
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Martin Ambrož, asistoval Tomáš Šmída (0:3).
04:52
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Richard Benešl, asistoval Josef Procházka (0:2).
03:20
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Richard Benešl, asistoval Tomáš Jelínek (0:1).
03:20
Šťastný gol Olomouce..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A: brankář: Jan Blecha; hráči v poli: Ondřej Hruška, Martin Daniš, Martin Ambrož, Jonáš Náplava, Tomáš Šmída