3:0
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbC Asper Šumperk 6:1
7. Adriana Středulová, 15. Radka Niemczyková, 19. Nela Blažková, 22. Vendula Maroszová, 25. Anna Dobešová, 30. Adriana Středulová - 25. Klára Horčičková; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Eliška Pětvaldská ? - Dominika Vašíčková ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:1;
36:00
33:58
Náš spravovač mantinelů Barča odvádí excelentní práci. Naše Klárka je prostě výborná!
31:23
Cinká tyčka přes celou halu.
31:19
Holky bojují,v 9 lidech krásný výkon
29:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Vendula Maroszová (6:1).
28:06
Dnešní rozhodčí nás rozhorčují rozhodnutími které nechápeme ani my ani ostatní okolo.
28:05
Vyloučen hráč Eliška Koukolová družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
26:03
Celá tribuna fandí Asperu! Skvělá podpora děkujeme!
24:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Anna Dobešová, asistoval Adriana Středulová (5:1).
24:55
Opakované bully,podruhé na straně Šumperka vítězný.
24:26
Krásný jedovatá gól naší Klárušky!
24:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Klára Horčičková, asistoval Dorota Vašíčková (4:1).
24:00
24:00
21:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (4:0).
19:25
Skvělá záchrana tutové šance Ostravy. Skvěle Dominičko!
18:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Andrea Luzarová (3:0).
18:07
Naše Karča opět předvedla svoje vesnické pudy,a vrhá se sekat protihráčky do mantinelu.
16:21
Výhoda pro domácí Šumperk.
15:17
Krásná střela ze strany domáciho Šumperka.
14:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Nela Blažková (2:0).
13:53
Naše Drlas opět předvedla,že je skvělý střelec ale však chybělo štěstí.
12:01
První třetina byla zajímavá z obou stran. Z obou stran můžeme vidět krásné akce.
12:00
12:00
10:59
Domácí Šumperská gólmanky drží Šumperský tým před každou střelou. Skvělá práce domácí gólmanky.
06:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová bez asistence (1:0).