0:3
4:2
- : -

1. FBK Rožnov p/R - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6
1. Josef Viktořík, 53. Pavel Barabáš, 54. Pavel Žitník, 55. Petr Burýšek, 60. Josef Viktořík - 5. Radek Dřevěný, 29. Radek Dřevěný, 31. Adam Bouška, 37. Adam Bouška, 46. Adam Bouška, 54. Lukáš Vrtěl; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 263; zásahy brankářů: Marek Obšivač 7, Jiří Škrobák 7 - Daniel Chrást 19; po třetinách: 1:1, 0:3, 4:2;
60:02
Komentář kapitána domácích, Pavla Barabáše: "Zápas jsme stejně jako ty předchozí prohráli v prvních dvou třetinách. Soupeř byl prostě lepší. Mrzí mě zápasy v Brně, kde jsme neměli víru v naši aktivní obranu, která nás dnes ve třetí třetině málem vrátila do zápasu. Děkuji soupeři za férové utkání, divákům za fantastickou atmosféru."
60:01
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: "Extrémně těžká, ale naprosto férová florbalová série. Rožnov z nás vymáčknul maximum a to nejen v dnešním utkání. Děkuji za fantastickou atmosféru oběma táborům, našim fanouškům za podporu během celého playoff - bez vás bychom to nedali. Klukům z Rožnova pak přeji úspěšnou baráž. Potkáme se v příští sezoně."
60:00
Střely ve třetí třetině (v celém zápase): Rožnov 13(24), Brno 9(20).
60:00
59:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (5:6).
59:51
Viktořík proměňuje přiťuknutí od Barabáše ze standardní situace a dramatizuje tak konec.
58:30
Rožnov hraje bez golmana.
57:58
Burýšek promachuje ve skvělé situaci před Chrástovou bránou.
57:51
Hegar se s pomocí zdravotní služby těžce zvedá ze země.
56:40
Hraje se v obrovském tempu, rychlý, atraktivní florbal.
56:25
Kittelovu střelu Chrást vyráží.
54:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Josef Viktořík (4:6).
54:06
Burýšek dokázal jít po přihrávce od Viktoříka do rychlého výjezdu a skórovat na bližší tyč.
53:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl bez asistence (3:6).
53:55
Vrtěl vystřelil a míček se od Kosteleckého omylem odrazil za Škrobákova záda.
53:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Žitník, asistoval Pavel Barabáš (3:5).
53:46
Žitník dokázal z voleje, z předbrankového prostoru proměnit nához P. Barabáše.
52:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Stanislav Barabáš (2:5).
52:09
S. Barabáš našel na druhé straně hřiště svého bratra Pavla Barabáše a ten dokázal trefit díru na bližší tyči.
50:45
Škrobák likviduje nebezpečnou šanci Brna 2 na 1.
50:33
Škrobák dokázal rychle vytrčit nohu proti bekhendové dorážce hostů.
49:58
Další Chrástův důležitý zákrok proti střele ze středu hřiště.
49:40
Rožnov dostává své soupeře pod tlak.
47:45
Rožnov vytahuje vytahuje napadání při rozehrávce velmi vysoko.
45:16
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
45:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Jan Zbořil (1:5).
45:16
Zbořil nahrával míček zpátky a ten se omylem odrazil od Škrobáka a Bouška dokázal míček usměrnit do branky.
44:46
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
44:28
Se střelou P. Barabáše neměl chrást větší problémy.
43:58
Házyho přízemní střela letí mimo.
42:17
Kittlova skrytá střela trefuje Chrásta do stehna.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Škrobák družstva 1. FBK Rožnov p/R
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Rožnov 4, Brno 6.
40:00
Rožnov střídá v úvodu třetí části brankáře.
40:00
36:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Václav Černoch (1:4).
36:50
Černoch našel volného Boušku před Obšivačovou brankou a ten dokázal zakončit přesně.
34:12
Zimmerova střela na vzdálenější tyč míjí Chrástovu branku.
31:26
Kristek našel na druhé straně hřiště najít Burýška, ten ale přestřeluje.
30:12
30:12
Bouška dokázal výborně zakončit bekhendem z předbrankového prostoru a Obšivač opět neměl šanci.
28:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Jan Zbořil (1:2).
28:17
Zbořil našel před brankou Dřevěného, který si dokázal, opět z voleje, poradit.
27:58
Sportovní gesto Pavla Barabáše, kdy odevzdal balon soupeři.
26:23
Kostelecký těsně míjí Brněnskou branku.
24:45
Situace 3 na 2 v Rožnovské obranné polovině, domácí si dokázali poradit.
24:30
Kittelovu střelu vyráží Chrást rukou vysoko nad sebe.
24:11
Viktoříkovu šanci likviduje Chrást.
21:48
Domácí zvládli přesilovku bez větších komplikací.
21:05
Obšivačův důležitý zákrok proti střele Černocha.
20:01
Úvodní buli druhé části vyhrává tým Brna.
20:00
20:00
Střely po druhé třetině: Rožnov 7, Brno 5.
20:00
19:48
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:44
Burýškova schovaná střela, Chrást parádním zákrokem chytá.
17:25
Hosté uklidňují svou rozehrávkou hru.
11:42
Burýšek trefuje pouze před sebou stojícího obránce.
09:49
Standardní situace pro hluk z dobré pozice, Rožnovská zeď neprostřelena.
09:30
Zápas se po velmi hektickém začátku docela uklidnil.
06:35
Viktoříkova střela ze středu hřiště, Chrást chytá.
04:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Václav Černoch (1:1).
04:36
Černoch našel volného Dřevěného před Obšivačovou brankou a ten z voleje nekompromisně zakončil a vyrovnal tak skóre dnešního utkání.
04:24
Burýšek se točí s míčkem na útočné polovině, a hledá Kristka, jeho střela zblokována.
02:58
Černoch hledal Dřevěného, ale opět zasáhl rychlý Obšivač.
01:37
S. Barabáš trefuje břevno Chrástovy branky.
01:29
Nebezpečný bekhendový pokus z velké blízkosti, Obšivač chytá.
00:15
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Vladislav Kittel (1:0).
00:15
Viktořík posílá svou první střelou domácí do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Jan Zbořil, Adam Bouška, Radek Dřevěný, Václav Černoch
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: David Žniva, Pavel Barabáš, Stanislav Barabáš, Josef Viktořík, Vladislav Kittel