3:0
3:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. FBK Rožnov p/R 6:2
24. Lukáš Vrtěl, 36. Lukáš Vrtěl, 38. Michal Házy, 42. Václav Černoch, 52. Radek Dřevěný, 57. Michal Házy - 48. Petr Krhut, 55. Josef Viktořík; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 166; zásahy brankářů: Daniel Chrást 29 - Marek Obšivač 18; po třetinách: 0:0, 3:0, 3:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí - 7, hosté - 14
59:59
Střely za celý zápas: domácí - 24, hosté - 31
59:59
Komentář trenéra hostí, Pavla Barabáše: "Myslím, že jsme utkání prohráli už v Rožnově. Řeči typu kopírujeme loňskou sezónu jsou k ničemu a koledujeme si akorát o výprask. Ten jsme dneska dostali. Je třeba si uvědomit, že Gulliveři za ten rok odvedli kus práce a ve finále nejsou náhodou. Zítra doufám přijedeme v lepším rozpoložení. Děkuji soupeři za férovou hru a lekci. Také děkuji skvělým divákům za bouřlivou atmosféru."
59:59
Komentář trenéra domácích, Jiřího Bořeckého: "Dnes od kluků velmi vyspělý a zodpovědný výkon od první do poslední minuty, ke kterému jsme přidali i kvalitu ve finální fázi. Zítra se však začíná od nuly a je potřeba zregenerovat a pořádně se připravit. Děkuji soupeři za férovou hru."
56:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Rostislav Riger (6:2).
55:11
Stejně jako u posledního gólu hostů přichazí střela na bližší tyčku, Chrást je tam však již včas.
54:07
Těsně před koncem oslabení trefuje Viktořík na bližší tyčku do brány. 5:2!!
54:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (5:2).
53:20
Rožnov hledá ideální přihrávku, Chrást připraven
52:54
Ondřej Bílek v oslabení opět drží míček na soupeřově polovině a zvládá to výborně
52:14
Šmíd odhazuje soupeře za mantinel a jde si odpočnout na 2 minuty
52:13
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný bez asistence (5:1).
50:50
Dřevěný v úniku nachází skulinku mezi nohami Obšivače a trefuje ji úplně přesně!! 5:1
50:49
Viktořík teď před bráou doléhá na Chrásta a celá tribuna i střídačka domácích se zlobí!
49:59
Novák teď míří dopředu, ale nakonec svůj útok obrací zpět, protože jeho lajna střídá
49:13
I Chrást si teď po delší době připisuje další zákrok
48:42
Vrtěl po chybě v roehrávce hostí získává balón na středu hřiště, trefuje však pouze Obšivače
47:10
Hosté se poprvé prosazují!! Kros Barabáše před branku Chrásta našel Krhut a zametá. 4:1!!
47:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Barabáš (4:1).
45:31
Domácí si teď vytvořili několik střeleckých pokusů těsně za sebou, ani jeden z nich však do brány nespadl
44:26
Trenér domácího celku Jiří Bořecký teď nabádá svoje svěřence k trpělivosti
43:10
Divácí teď znějí celými tribunami a chtějí další gól
41:26
Po standartce z rohu obíhá Černoch bránu a z výběhu prostřeluje Obšivače! 4:0!!!!
41:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Adam Bouška (4:0).
39:20
Rožnov se dostává na míček a bude chtít opět využít posední příležitosti třetiny
37:46
Házy se opět po pobídce Nováka dostává za obranu hostů a tentokrát už konečně přesně trefuje branku. Domácí navyšují skóre již potřetí!! 3:0
37:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval David Novák (3:0).
37:28
Další nához Rožnova přes polovinu, Chrást zneškodňuje
35:44
Obrana Rožnova teď dělá menší chybku v obraně, Vrtěl se dostává v úniku ke střele a je neomylný. 2:0!!!
35:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Michal Šmíd (2:0).
34:19
Rožnov má teď problém trefit bránu, zkoušet střílet se ale stále nebojí
33:40
Gulls přežili další oslabení, ve kterém si zvládli vytvořit i jednu nebezpečnou šanci
31:32
Nechvátal teď nedovoleně nastavil nohu jednomu z hostí a jde si sednout na 2 minuty
31:31
Vyloučen hráč Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
30:25
Rožnov teď zkouší nahodit přes hřiště na hráče před brankou, který tečuje, Chrást však tuto nakonec poměrně zajímavou šanci likviduje
24:51
Házy teď obíhá obranu hostů a pobízí Rigera, aby zakončil do prázdné brány, druhý obránce Rožnova však na poslední chvíli odpaluje míček pryč
23:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Václav Černoch (1:0).
23:17
Míček teď poskakoval po brankovišti, kde si ho našel Lukáš Vrtěl a z voleje uklízí pod břevno do branky! První gól utkání si připisují domácí, je to 1:0!!!
18:09
Vrtěl pálí nebezpečně na bránu, Obšivač má vše pod kontrolou. Černoch zkouší ihned po něm, také neúspěšně
17:30
Novák teď pobízí Házyho ke střele od mantinelu, ta však končí vysoko nad bránou
16:57
Gullivers odolávají dalšímu tlaku na vlastní polovině, úspěšně
15:32
Bouška teď absolvuje těžký souboj v rohu a div že neskončil za mantinelem. Divácí se domáhají trestu, avšak vyloučení nepřichází
14:19
Novák s Házym kombinují na krátkou vzdálenost, obránci Rožnova však pozorní a berou si míček pro sebe
13:20
Dřevěný zkouší překvapit Obšivače, ale trefuje pouze blok
12:10
Černoch nahazuje míček vysokým obloukem do pásma, kde Dřevěný vybojovává standartku
11:10
Rožnov se zatím nebojí střílet, zkouší to ze všech možných pozic i úhlů
10:00
Rožnov opět na útočné polovině, tentokrát s míčkem a Gulls mají co dělat, aby nebezpečné střely ubránili
08:58
Obrany na obou stranách zatím odvádějí kvalitní práci
08:17
Rožnov opět napadá střídající Gulls, ti však neztrácejí míček a v poklidu dostřídávají
07:05
Chrást teď drží svoje mužstvo a likviduje nebezpečnou střelu
06:14
Ondřej Bílek drží balónek v útočném pásmu a a vybojoval standartku! Ještě minuta
05:24
První přesilová hra pro Rožnov
05:23
Vyloučen hráč Lukáš Vrtěl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.