4:1
1:3
- : -

SKP České Budějovice - FK Slovan J.Hradec B 5:6
19. Jakub Konrád, 22. Miroslav Klůfa, 24. Martin Widla, 26. Milan Konrád, 38. Daniel Malý - 2. Roman Aster, 5. Jakub Pavlát, 18. Kryštof Ille, 34. Kryštof Ille, 41. Jakub Tejnor, 45. Jakub Tejnor; rozhodčí: Kamil Vraspír - Kamil Žák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Rypl ? - David Tetiva ?; po třetinách: 0:2, 4:1, 1:3;
45:00
44:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jiří Holický (5:6).
44:10
V hale už po druhé spadla celá řada mantinelů.
40:49
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Roman Aster (5:5).
37:33
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Daniel Malý, asistoval Martin Widla (5:4).
36:20
Vyloučen hráč Jan Holoubek družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nesportovní chování.
36:12
Ille Kryštof se rozčiluje na rozhodčí, jejich verdikt se mu zřejmě nezamlouvá ..
33:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille, asistoval Tomáš Karas (4:4).
32:00
Jindřichův Hradec ztratil kontrolu nad zápasem a SKP se dostalo do vedení. Zápas probíhá bez větších potíží.
30:00
30:00
25:14
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Milan Konrád, asistoval Daniel Malý (4:3).
23:32
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Martin Widla, asistoval Aleš Tichatzek (3:3).
21:59
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Miroslav Klůfa, asistoval Martin Widla (2:3).
18:27
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil Jakub Konrád, asistoval Martin Widla (1:3).
17:18
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jakub Pavlát (0:3).
15:00
15:00
14:52
Vyloučen hráč Martin Widla družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
04:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Pavlát, asistoval Jan Pech (0:2).
01:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Roman Aster, asistoval Jan Pech (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Kamil Žák.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec B: brankář: David Tetiva; hráči v poli: Kryštof Ille, Jan Holoubek, Jakub Šmíd, Jan Pech, Jiří Holický