0:2
0:7
- : -

FBC Vipers Most - DDM Dynamo Teplice 2:11
7. Pavel Drtina, 7. Josef Monzer - 7. Jiří Czerwenka, 15. Vojtěch Strejcovský, 23. Pavel Zeman, 26. Jiří Czerwenka, 31. Jiří Czerwenka, 33. Jiří Czerwenka, 35. Pavel Zeman, 38. Matěj Rabel, 41. Pavel Zeman, 44. Jiří Czerwenka, 45. Jiří Günther; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Josef Kubát; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Petr Petrov ? - Ladislav Pavlištík ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:7;
45:00
44:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Lukáš Jánský (2:11).
44:05
Doležal v jasné možnosti zase vedle...
43:08
Czerwenka přidává svůj dnešní pátý gól.
43:07
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Pavel Zeman (2:10).
41:40
Doležal pořád šteluje mířidla.
40:58
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jan Čermák (2:9).
39:52
Někdy ten míček netrefíte ideálně a bránu netrefíte tak o 3 metry...
39:51
Trestné střílení družstva FBC Vipers Most neproměnil Martin Horák.
37:16
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Rabel, asistoval Lukáš Jánský (2:8).
37:16
Střely po zemi asi na mosteckého gólmana platí...
36:15
Doležal zatím objevuje tajemné vlastnosti své nové florbalky. Zatím střílí spíše mimo :)
34:41
Tepličtí umí dávat góly i v oslabení...
34:40
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jiří Czerwenka (2:7).
34:10
Pavlištík hází dlouhé výhozy, ale asistenci mu zatím spoluhráči dopřát nechtějí.
33:39
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost.
32:30
Vyloučen hráč Michal Pešek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
32:21
Oku lahodící kombinace skončila v bráně Vipers.
32:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Jiří Günther (2:6).
30:26
Míček tam zase tak nějak podivně proskákal...
30:25
30:00
30:00
29:30
Mostecký Horák to vzal na sebe a.... přestřelil.
28:15
Červ trefil po Zemanově přihrávce jen brankovou konstrukci...
26:45
Na zápas si našlo cestu 51 diváků. Děkujeme za návštěvu.
25:24
Ten byl teda pěkně náhodnej...
25:23
24:55
Doležal střílí vedle. Mimochodem s florbalkou, kterou 5 minut před začátkem zápasu vytáhl z krabice...
23:46
Nádherný florbalový moment, avšak Zeman s Czerwenkou se do kuchyně neprokombinovali.
22:22
Ukázkový zorrotrick a Dynamo jde do vedení...
22:21
22:10
Pěkný blok Miletína.
21:45
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:20
Strejcovský po výjezdu od mantinelu trefuje jen gólmana Petrova.
15:01
Zeman dal výjimečně na buly čepel rovně a druhá část může být zahájena.
15:00
15:00
14:21
Strejda schoval svojí střelu za obránce a vyrovnává!
14:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Marek Šnobr (2:2).
13:30
Červ, sám před bránou, nedokázal míček dostat do branky.
12:04
Vyloučen hráč Daniel Janásek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:50
Vandrovec dělá neplechy před mosteckou bránou...
10:20
Zeman v samostatném úniku netrefil míček ideálně a byl z toho jen jednoduchý zákrok pro gólmana...
08:03
Zeman z rohu nad.
06:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Josef Monzer, asistoval Martin Horák (2:1).
06:57
Nenápadná střela z půlky a mostečtí opět vedou...
06:42
06:42
Rychlá odpověď Teplic. Hrajeme od začátku...
06:28
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Pavel Drtina, asistoval Daniel Janásek (1:0).
06:28
Drtina pokoupal Pavlištíka...
04:45
Při přesilovce jsme nic zásadního před teplickou klecí neviděli...
02:45
Vyloučen hráč Petr Vandrovec družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
02:45
Aneb když si rozhodčí všimne, že střídáš mimo vyhrazený prostor...
01:50
Most několikrát zahrozil, ale nic z toho nebylo.
00:15
Güntherovo šourák pouze do gólmana Vipers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Jan Čermák, Michal Miletín, Jiří Günther, Jiří Czerwenka, Pavel Zeman
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most:
00:00
Krásný podvečer z teplické sportovní haly. Dnes je na programu dohrávka 20.kola regionální ligy mezi Dynamem a Vipers Most. Utkání začne do 10 minut.