1:4
1:3
- : -

FBC ORCA KRNOV - TJ Slovan Havířov 4:9
7. Jakub Hon, 10. Ondřej Žáček, 19. Jakub Hon, 25. Albert Ranostaj - 7. František Kyc, 10. Nicolas Orlovský, 13. František Kyc, 15. František Kyc, 17. Nicolas Orlovský, 18. Matěj Kravčík, 30. František Kyc, 33. Václav Kyc, 36. Nicolas Orlovský; rozhodčí: Petr Molek - Dalibor Repček; vyloučení: 2 + Albert Ranostaj 5:2; využití: 1:4; zásahy brankářů: Matěj Kortiš ? - Lukáš Vernarský ?; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:3;
36:00
35:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský bez asistence (4:9).
32:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc, asistoval František Kyc (4:8).
29:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Kryštof Fusek (4:7).
28:51
Vyloučen hráč Albert Ranostaj družstva FBC ORCA KRNOV na 5 minut za hrubost.
24:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Dominik Menzel (4:6).
24:00
24:00
22:36
Vyloučen hráč Filip Kočí družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon bez asistence (3:6).
17:29
Timeout FBC ORCA KRNOV
17:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Nicolas Orlovský (2:6).
16:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval František Kyc (2:5).
14:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Ondřej Kravčík (2:4).
14:53
Vyloučen hráč Petr Rožnovský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
14:10
Vyloučen hráč Tomáš Motloch družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:59
12:00
12:00
09:42
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Žáček bez asistence (2:2).
09:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval Matěj Kravčík (1:2).
06:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon, asistoval Adam Derka (1:1).
06:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Filip Kočí (0:1).
05:04
Vyloučen hráč Robin Galuszka družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a Dalibor Repček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Třetina, David Rada, Kryštof Fusek, Ondřej Kravčík, František Kyc
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Matěj Kortiš; hráči v poli: Vladimír Pavlík, Jakub Kelemen, Adam Derka, Robin Galuszka, Jakub Hon