1:3
0:3
- : -

SK K2 Prostějov - FBC ZŠ Uničov 1:10
24. Tomáš Dohnal - 4. Martin Blinka, 8. Lukáš Vachutka, 11. Antonín Mikulík, 12. Lukáš Vachutka, 14. Lukáš Vachutka, 21. Lukáš Vachutka, 23. Lukáš Vachutka, 31. Marek Sláma, 35. Jakub Repa, 36. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Coufal ? - Michal Mencl ?; po třetinách: 0:4, 1:3, 0:3;
36:00
35:19
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Vachutka bez asistence (1:10).
34:03
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Repa, asistoval Lukáš Vachutka (1:9).
30:51
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Marek Sláma, asistoval Lukáš Vachutka (1:8).
29:54
Vyloučen hráč Jakub Repa družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:00
24:00
23:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Tomáš Dohnal bez asistence (1:7).
22:01
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Michaela Zmrzlá (0:7).
20:31
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Vojtěch Vaníček (0:6).
13:03
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Antonín Mikulík (0:5).
12:39
Vyloučen hráč Jáchym Tuček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:49
10:54
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Adam Zámečník (0:3).
07:14
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Lukáš Bazalka (0:2).
03:56
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Martin Blinka, asistoval Adam Zámečník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Vojtěch Coufal; hráči v poli: Adam Hurdálek, Adam Anděl, Filip Chyba, Matěj Burian, Tomáš Dohnal