1:2
1:1
- : -

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Jaroměř 4:5
3. Jakub Čáp, 15. Václav Kramel, 39. Michal Zeman, 42. Michal Zeman - 12. Tomáš Veinfurter, 16. Jakub Kopecký, 22. Dominik Emlar, 36. Dominik Emlar, 50. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 21 - Šimon Špaček 26; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:1;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině ORKA 8, Jaroměř 6.
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Schwana: Neproměníš šance, nevyhraješ. Nabrali jsme potřebné zkušenosti, které náš mladý tým zúročí v dalších letech. Gratuluji soupeři k postupu a zvláštní poděkování patří našim skvělým fanouškům a celému pořadatelskému týmu.
59:59
Komentář trenéra hostů Martina Klapky: Chtěl bych poděkovat celému týmu, který dnes završil skvělou sezonu bojovným výkonem proti dobře hrajícím Čelákovicím. Děkuji soupeři za vyrovnanou sérii a přeji jim hodně štěstí do baráže. Také bych chtěl poděkovat skvělým fanouškům, kteří nás celou sezonu hnali kupředu.
59:20
Timeout ASK Orka Čelákovice
59:20
Hra je přerušena kvůli nucenému odchodu Nožičky do zámezí po zákroku.
58:54
Početní síly jsou vyrovnány.
57:30
ORKA přesilovku nevyužila a teď má šanci Jaroměř kvůli špatnému střídání ORKY.
56:54
Vyloučen hráč Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
56:54
Jaroměř nepouští ORKU ke střele.
55:15
Zúročí ORKA přesilovku nebo se Jaroměř ubrání, jako při minulé? Zase marná střela na Špačka.
55:07
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
54:45
Zeman prokličkoval obranou, ale Němeček nezakončil dobře.
53:02
Pořadatelé začínají mít více práce s mantinely, které začínají dost často měnit své místo.
52:18
Špaček předvedl neskutečnou roznožku po střele Zadáka.
51:38
Špalek skončil až na střídačce hostů a ORKA jde do útoku.
49:37
Jaroměř zvyšuje na rozdíl jedné branky hned několik sekund po náskoku Výborného z trestné lavice.
49:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Vojtěch Výborný (4:5).
48:31
Jaroměř se ubránila a ještě měla možnost skorovat.
47:28
Nastupuje přesilovková formace ORKY.
47:26
Vyloučen hráč Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:18
Petr Hofman na levém křídle vystřelil jen někam daleko do pravého rohu.
43:21
Emlar střílí vedle branky Nockina. Z obou kotlů se ozývají bubny a trubky.
42:05
Špaček si připsal nádherný zákrok po střele Petra Němečka.
41:30
Zeman potáhnul míček od mantinelu a ze středu bravurně vystřelil.
41:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Zeman, asistoval Michal Němeček (4:4).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině ORKA 12, Jaroměř 10
39:40
Nockin teď domácí podržel a chytá jedovku od Jaroměře.
38:36
Tak nevím, jakou lepší pozici pro střelu by si přál Čáp. Tohle nedat je s podivem. Ale stane se.
38:14
Tak tohle byla parádní střela Zemana z dálky.
38:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Zeman, asistoval Petr Němeček (3:4).
37:26
Špaček zlehka chytá pokus o střelu ORKY.
35:19
Za Jaroměř dává branku stejná dvojka jako předešlou branku: Emlar-Kopecký.
35:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (2:4).
35:15
Jaroměř se nedostala k balonku tak často, jako ORKA, ale za to více skoruje.
33:49
Nockin chytil střelu po zemi nohou a následně i rukou.
33:07
Petr Němeček měl velkou šanci srovnat skore, ale minul pod tlakem obránců.
31:38
Utkání sleduje 159 diváků. Zhruba třetina je z Jaroměře a dvě třetiny domácí.
30:21
Špalek šel sám na branku a nedal. Historie se opakuje.
29:53
Strnad vypíchnul útočícímu hráči a ORKA si chvilku oddychne.
29:16
Vyloučen hráč Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
29:16
Jaroměř má šanci využít svou první přesilovku. Včera se jí dařilo, zúročila 3 přesilovky ze 4.
27:56
Opět klasicky dvě šance ORKY z bezprostřední blízkosti a nic.
26:55
Hraje se poměrně čistě a bez faulů. Nebyl zatím nikdo vyloučen.
26:16
Zadák střílí z dálky pouze do rukou Špačka.
25:13
Doutnáč si došel pro faul tři metry od branky hostů. Zatím se ORKY drží střelecká smůla ze včerejška.
24:43
Jaroměř je teď pod tlakem.
23:35
Doutnáč promáchnul po přihrávce Zadáka. Kdyby trefil, bylo by to velké ohrožení Špačkovy branky.
22:55
Dnes jsou více slyšet fanoušci Jaroměře.
21:51
ORKA ztratila na půlce balonek a Emlar ji za to potrestal.
21:49
20:33
Jaroměř teď předvedla rychlý protiútok v tandemu Nožička Hofman.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině ORKA 10, Jaroměř 10.
19:00
Nožička prošel přes celé hřiště spoustu domácích obránců, ale zakončit s emu nepodařilo.
17:20
Špaček nádherně nohou pokryl Kramlovu střelu.
16:33
Zeman trefil v pohybu Špačka, který se přesouval v brance od tyčky k tyčce. Ten si připsal tedy úspěšný zákrok, ani neví jak.
15:50
Hezjlar pálí ze střední vzdálenosti a trefuje Nockinovu helmu.
15:50
Jaroměř vyrovnává střelou Jakuba Kopeckého.
15:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Vojtěch Výborný (2:2).
14:26
Tak teď zase zaspala obrana Jaroměře po rozehrávce ORKY z trestňáku.
14:25
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jakub Čáp (2:1).
13:28
Petr Němček posla bombovku z dálky, ale obránce stihl vyrazit holí.
11:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Veinfurter, asistoval Pavel Kotrč (1:1).
11:47
Obrana ORKY zaspala a Veinfurter měl pohodovou možnost dorazit nastřelený balonek do domácí branky.
10:50
Domácí Zeman zkušeně sebral míček Jaroměři, které rozehrávala kousek od branky Nockina a skoro cela ORKA byla ve zdi.
09:19
Venca Kramel získal míček za domácí brankou a následně vypálil o půlky, nepatrně mimo branku Špačka.
08:14
Jaroměř vybojovala míček za vlastní brankou a žene se do útoku.
07:46
Hejzlar poprvé nějak zásadně donutil Nockina se v domácí brance pořádně natáhnout.
07:17
Zatím se jeví hra více klidnější, než včera. Ale určitě to bude vyhecované utkání.
05:37
Po faulu na Petra Hofmana Jaroměř rozehrává několik metrů od Nockinovy branky.
05:17
Kramel teď zabránil téměř jistému golu Jaroměře.
04:04
Nožíčka střílí do vzduchu.
03:22
02:40
Dneska otevřeli skore domácí.
02:30
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (1:0).
02:00
Tak stejně jako včera ORKA měla dvě obrovské šance a nic.
01:10
Domácí Doutnáč se dostal k brance Špačka, ale hned u něho byli 3 obránci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jakub Kubina, Jan Škola, Tomáš Hejzlar, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Michal Zeman, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Michal Němeček, Ondřej Špalek
00:00
Dobrý den,, Vítáme Vás na čtvrtém utkání finálové série. Stav je po včerejším utkání 2:1 na zápasy ve prospěch Jaroměře. Budeme svědky opět napínavého utkání, jako se odehrálo včera?