3:6
5:3
- : -

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Jaroměř 9:10
7. Vojtěch Strnad, 21. Michal Kubík, 29. Ondřej Špalek, 29. Jakub Doutnáč, 45. Ondřej Špalek, 47. Jan Sedlák, 49. Václav Kramel, 51. Jakub Doutnáč, 57. Michal Zeman - 13. Michal Nožička, 21. Michal Nožička, 24. Pavel Kotrč, 30. Jan Škola, 31. Petr Hofman, 34. Michal Nožička, 38. Petr Hofman, 46. Dominik Emlar, 49. Dominik Emlar, 60. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 196; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 21 - Jiří Veinfurter 35; po třetinách: 1:1, 3:6, 5:3;
60:00
59:59
Střely na branku v třetí třetině Jaroměř 10, ORKA 15.
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Schwana: O osudu utkání dnes rozhodla první třetina, když jsme neproměnili naše vyloužené šance. Opět jsme soupeře vrátili do zápasu zbytečnými vyloučeními. Navýšil náskok a nám se bohužel nepodařilo srovnat. Zítra to bude další bojovné utkání. Děkujeme vynikajícím divákům, kteří vytvořili super bouřlivou atmosféru.
59:58
Komentář trenéra hostů Martina Klapky: Opět velice těžké utkání dnes se šťastnějším koncem pro nás. Děkujeme skvělým divákům za výbornou atmosféru.
59:29
Timeout ASK Orka Čelákovice
59:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (9:10).
59:15
Po tlaku ORKY jsou u balonku hosté.
58:22
Jaroměř rozehrává z půlky po faulu Zemana.
57:20
Doutnáč dostal možná životní šanci rozhodnout zápas, ale nadstřelil.
56:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Zeman, asistoval Petr Němeček (9:9).
55:20
Hraje se jak na tenise, rychle zprava doleva a zpět.
53:22
Emoce už z hráčů stříkají jak Niagarské vodopády. Hostující Výborný Nockina pořádně protáhnul.
51:55
Fanoušcí ORKY mají infarkt! Nedat tyhle dvě šance je opravdu o nervy.
50:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Ondřej Tichý (8:9).
50:54
Je to o jeden. V hale není slyšet vlastního slova, v kotlích to vře.
50:20
Jaroměř rozehrává skoro z půlky.
48:57
Takhle to jistě domácí fanoušci nemysleli. Obrana ORKY dost zaspala a Jaroměř zvyšuje na odskok dvou golu.
48:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (7:9).
48:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Lukáš Zadák (7:8).
48:50
Halou se teď nese "Ještě jeden"!
48:03
Veinfurter chytá Kramlovu střelu do dlaní. A následně Kramel míjí asi o metr.
46:50
Nockin v provaze zlikvidoval jedovatou střelu.
46:18
A ORKA snižuje svou ztrátu.
46:11
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Sedlák, asistoval Michal Zeman (6:8).
45:57
Jaroměř zvyšuje svůj náskok.
45:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Pavel Kotrč (5:8).
45:10
Pro ORKU je branka Jaroměře snad prokletá a odpuzuje její vystřelené projektily.
44:33
Hra se zdrsňuje, není nouze o fauly a hráči často končí na zemi.
44:06
Tahle přesilovka ORCE vyšla.
44:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Petr Němeček (5:7).
43:58
Kramel minul tyčku Jaroměře asi o 5 cm.
43:15
ORKA dvakrát vypálila na branku Veinfurtera, ale jen do obránců.
42:40
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
42:40
ORKA hraje svou druhou přesilovku. Hrobský byl vyloučen po fauly na Strnada.
42:05
Hostující Nožička má dneska smůlu na nohy, už podruhé musel opustit hřiště kvůli zranění.
41:10
Kramel nádherně přes celé hřiště našel Strnada, ale ten přihrávku nezpracoval.
40:28
Budu se už trapně opakovat, ale domácí Špalek opět neproměnil pěknou šanci.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku v druhé třetině Jaroměř 17, ORKA 14.
39:59
Dnešní utkání s napětím sleduje 196 diváků.
38:41
Zeman napálil bolestivě Kubinu zřejmě do citlivých míst, ale odešel v pohodě.
37:56
Jaroměř zatím využila tři přesilovky ze 4, které měla k dispozici.
37:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (4:7).
37:07
Vyloučen hráč Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
37:07
Tohle oslabení asi vezme ORCE hodně sil. Jaroměři se dnes v přesilovkách daří a bude se snažit zvýšit svůj náskok.
35:33
Novotný prokličkoval obránci Jaroměře a trefil brankáře přímo na střed těla.
34:27
Parádní šanci ORKY teď pro změnu neproměnil Špalek. ORKA už spálila tak 7 loženek.
33:39
Po opravdu školácké chybě domácího Zemana získal zadarmo balonek Nožička a neměl problém překonat Nockina.
33:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička bez asistence (4:6).
32:46
Domácí Sedlák si zkušeně, ač nejmladší, došel pro útočný faul od Školy.
32:17
Čáp oběhl branku Veinfurtera a chtěl vsítit, ale trefil hokejku obránce. Rozehrává ORKA.
32:12
Novotný trefuje botu obránce.
31:30
Škola dostal další pěknou nahrávku do běhu a mohl parádně zakončil, střela šla ale asi tak metr nad branku.
30:51
Jaroměř je na balonku a teď je na koni pro změnu ona.
30:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman bez asistence (4:5).
30:28
Skola dostal za záda Nockina střelu, kterou předtím Nockin
29:59
Čáp byl moc rozeběhnutý a špatně se mu z rychlého protiútoku zakončovalo ORKA je teď na koni.
29:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Tomáš Veinfurter (4:4).
28:37
Jaroměř trefila jen boční síť Nockinovy branky.
28:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Václav Kramel (4:3).
28:06
A je vyrovnáno. Dnešní zápas se musí každému divákovi líbit. Není nouze o šance na každé straně. ORKA už mohla vést i o 3 branky, kdyby proměnila šance, stejně tak i Jaroměř.
28:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Zeman (3:3).
27:35
Domácí Sedlák střelou po zemi málem překvapil brankáře Jaroměře.
27:05
Nockin maskou vyrazil střelu Hejzlara asi z jednoho metru. To teda byla šance!
26:29
Němeček teď napálil z dálky jen hrudní košíček obránce Jaroměře. To muselo celkem i bolet.
25:27
Špalek poslal bombovku na Veinfurtera, ale zazněla jen rána do mantinelu.
24:16
Po střele Sedláka, kterou hostující brankář vyrazil, se do rychlého protiútoku dostal Nožička. Nockin šanci zlikvidoval.
23:45
K rozhodčím jsou vysílány z každého družstva delegace k diskuzím.
23:32
Publikum už je chvilku v pěkném varu. Na obou stranách jsou slyšet bubny.
23:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Michal Nožička (2:3).
22:26
Na balonku je teď ORKA, Strnad měl šanci zakončit z dálky, ale minul.
21:24
Beran hrál rukou a ORKA se zase musí bránit početní převaze hostů.
21:16
Vyloučen hráč Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra rukou.
20:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík, asistoval David Novotný (2:2).
20:54
Sotva jsem stihla něco napsat, padly dvě branky.
20:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jan Škola (1:2).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině Jaroměř 7, ORKA 12.
19:49
Jaroměř šanci chytla za pačesy a vyrovnává před koncem třetiny.
19:30
Nožičkovi teď střela sjela, ale mohla být teda pořádná.
19:22
Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil Vojtěch Strnad.
19:22
Vojta Strnad nájezd neproměnil v branku.
19:20
Rozhodčí po zákroku na Doutnáče nařídili trestné střílení.
19:00
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
Jaroměř má minutu šanci vyrovnat z přesilovky.
18:28
Celá ORKA je ve zdi.
18:22
Jaroměř ještě zkouší vyrovnat do koce třetiny.
18:10
Nockin si zase po čase sáhnul na balonek. Aby v brance neztuhnul.
16:10
Duo Doutnáč - Kramel je dneska při chuti a sypou to na branku hostů jednu za druhou.
15:31
Teď je na hřišti trošku bezvětří.
14:18
Sedlák to zkusil z dálky, ale nikoho nepřekvapil.
13:58
Síly jsou vyrovnané.
13:15
A do třetice se Petr Němeček zase dostal do šance před Veinfurtera.
12:55
Teď se musí ORKA bránit útoku Jaroměře.
12:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jakub Kopecký (1:1).
12:07
IRKA měla nyní, byť v oslabení velkou šanci, kterou neproměnil Petr Němeček. Stejná sestava měla šanci i podruhé se stejným výsledkem.
11:51
Vyloučen hráč David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
11:21
Dobře míněná nahrávka Doutnáče se k Novotnému nedostala a do útoku jde Jaroměř.
10:56
Jaroměř se úspěšně ubránila přesile domácích.
10:19
ORKY se snaží něco vykombinovat, ale hosté se houževnatě brání.
09:38
Petr Hofman trošku nepochopitelně poslal k zemi hráče ORKY v obranné třetině ORKY a následoval první dnešní trest a přesilovka domácích.
08:56
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
08:25
Němeček napálil Hrobského do nohy prudkou střelou. Hrobský dnes dostává do nohou hooodně a to jsme na začátku.
06:59
Rozehrává se od branky hostů. První dnešní branku dali domácí.
06:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jan Sedlák (1:0).
04:48
Nockin měl teď plné ruce práce uhájit svou branku před nájezdem útočníka. Jaroměř získala balonek po nepřesné přihrávce domácích.
03:13
Kramel poslal projektil na hostujícího brankáře. Ještě trošku srovná mířidla a bude to tam.
02:16
Zatím je u balonku více ORKA. Diváci každou domácí akci bouřlivě oceňují. Stejně tak i fanoušci hostů.
00:54
Do první vetší šance se dostal domácí Novotný, který ale přihrávku před brankou minul.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Pavel Kotrč, Michal Nožička, Jan Škola, Tomáš Hejzlar
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Michal Zeman, Sebastian Jakob, Michal Němeček, Ondřej Špalek, Petr Němeček
00:00
Dobrý večer. Vítám vás na dnešním třetím utkání finálové série mezi domácí ASK ORKA Čelákovice a hostující TJ Sokol Jaroměř. Kdo dnes zvítězí, bude mít velkou výhodu do zítřejšího utkání, které se hraje též zde od 18:00. Zápas můžete sledovat i online. Divácké tribuny se pěkně zaplnily a uvidíme, kolik diváků dorazí.