2:1
4:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 8:4
4. Vojtěch Výborný, 18. Petr Hofman, 31. Petr Hofman, 37. Jakub Kopecký, 42. Jan Hrobský, 52. Vojtěch Výborný, 55. Petr Hofman, 58. Jakub Kopecký - 12. Ondřej Špalek, 30. Jakub Čáp, 48. Vojtěch Strnad, 55. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2 + Jan Hrobský 5:4; využití: 2:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 20 - Vojtěch Nockin 18; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: 11:10
59:59
Komentář vedoucího hostí Michala Schwana: Zápas se od začátku nevyvíjel podle našich představ, sráželi nás individuální chyby a celkově se hrál, myslím, nekoukatelný florbal. Těšíme se na další utkání, tímto zvu naše fanoušky, aby nás přišli podpořit.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Dnes těžce odpracované utkání, které jsme s maximálním nasazením dotáhli do vítězného konce. Děkuji opět skvělým divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
59:21
Hofman z rohu vzduchem na Kopeckého a jeho volej končí vedle.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
57:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (8:4).
57:20
Veinfurter T. teď trestuhodně minul prázdnou branku.
55:00
Pět minut do konce a hosté opět v šesti.
54:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Václav Kramel (7:4).
54:28
Hosté v šesti.
54:27
Timeout ASK Orka Čelákovice
54:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (7:3).
54:00
Kubinův "middle kick"teď přerušuje šanci hostů.
53:10
Kopecký teď měl na holi hřebíček do rakvičky bez šlehačky, bohužel míjí.
51:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Jakub Kopecký (6:3).
51:48
Standardka spojená s vyloučení vedla k brance. Vojta Výborný vymetl pavučinky Nockinovi branky.
51:10
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:10
Tichý teď po vyloučení trochu protestoval a jeho protestu bylo částečně vyhověno. Místo sekání se v zápise objevuje blokování hokejky.
50:38
Už už to vypadalo na standardku pro domácí, ale nakonec je z toho vhazování v rohu.
49:44
Standardka na velkém brankovišti pro hosty., Zeď odolala.
49:00
Domácí jsou zatažení na vlastní polovině a vyčkávají, co hosté vymyslí. Jen aby se jim ta pasivita nevymstila.
48:00
Kopeckého střelu teď zastavil Tichý
47:31
Nervičky začínají téct.
47:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Ondřej Tichý (5:3).
47:12
Neposlušný míček teď skotačil a poskakoval, až doskákal ke Strnadovi, který se nemýlil a poslal jej pod horní tyčku.
45:48
Hosté vysunuli napadání až za branku domácích.
43:06
Škola teď poškádlil Nockina, kterému dalo notnou práci míček zkrotit. Ale naštěstí pro hosty to stihl ještě před tím, než míček překročil brankovou čáru.
42:00
Máme to zase o tři. Stejně jako včera 3x. Bude to dnes domácím stačit?
41:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Petr Hofman (5:2).
41:44
Hofman teď nevěděl kam s míčkem ze standardky, tak zkusil křižnou na nabíhajícího Hrobského. A vyšlo to.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 5:7
38:55
Výborný teď výborně prokličkoval přes polovinu hřiště, ale jeho jedovka končí na zadním mantinelu.
38:13
Slečna "Veronika s hadrem", dnes podruhé v permanenci - a opět to bylo i s potleskem, i když vlažným...
36:07
36:07
Hofman teď z rohu rozehrával standardku a našel obloučkem naběhnutého Kopeckého. A máme to dnes poprvé o dvě.
35:27
Domácí Hejzlar se teď snažil prohodit míček na Nožičku, hostující obrana byla pozorná.
34:10
V akci je po minutách odpočinku opět Jaroměřská třetí lajna, v níž své dnešní první vteřiny odbývá i David Verunáč.
33:40
Kubinova střela, která byla možná nahozením, teď doskotačila těsně vedlě Nockinovi pravé tyčky.
32:05
Standardka z brankoviště pro hosty, Jakob míjí.
30:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Pavel Kotrč (3:2).
30:24
...využita po 3 vteřinách. Kotrč na Hofmana, Hofman do branky.
30:21
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:21
Další početní výhoda pro domácí...
29:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Petr Němeček (2:2).
29:07
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
29:07
Domácí se teď budou bránit 32 vteřin pouze ve třech.
28:13
Pokračuje přesilovka hostů.
28:10
Domácí Hašek opět na zemi, tentokrát se bude ledovat.
26:13
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
26:13
Hejzlar teď vyvážel míček a Strnad jej zastavil klasicky "zeshora".
24:39
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za vysoká hokejka.
24:39
Došvih Horbského teď trestají rozhodčí vyšším trestem. Marné jsou polehčující okolnosti, kterým se snaží domácí kapitán rozhodčí obměkčit (soupeř se sklonil, v první třetině byla florbalka ještě výš a bylo to jen za 2). Rozhodčí jsou neoblomní.
22:27
Domácí v pěti.
22:10
Němečkova metelice teď končí v pravém rohu.
21:37
Jaroměřští teď dvakrát přerušili zámek Čelákovic.
20:27
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
20:27
Školácká nedisciplinovanost domácího Školy vede ke dvouminutové výhodě hostů.
18:45
Hostující hráč si nyní klestil cestu domácím klestím a jeho tečovaná střela jen těsně minula Veinfurterovu bránu.
17:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman bez asistence (2:1).
17:40
Hofman se nyní prosadil přímou střelou ze standardky, kterou domácí rozehrávali těsně za velkým brankovištěm.
17:25
Domácí Škola teď nezvládl svůj úkol rozehrávky a přichází o míček na pravém mantinelu.
16:30
Hosté opět zamkli domácí na jejich polovině.
15:57
Domácí Hašek teď nešťastně uklouzl na malém brankovišti, rozhodčí přerušují.
15:08
Vnější tyčka teď zazvonila po střele domácího kapitána Kotrče.
14:53
Hosté v pěti.
14:31
Defacto první střela domácích při přesilovce sklouzla Hrobskému z čepele a končí za brankou.
13:43
Hosté zatím nakládají s oslabením dobře a dostali míček za domácí branku, kde vybojovali faul.
12:53
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:53
První dnešní početní výhoda pro domácí po vysoké hokejce Strnada, kterou trefil domácího Hofmana.
11:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Petr Němeček (1:1).
11:12
Kopecký se chtěl prosadit individuálně a kličkoval až překličkoval - ztratil míček a hosté šli 3 na 2. Po křižné přihrávce vyrovnává Špalek.
10:17
Vysoký presink hostů dělá občas domácím problémy a nutí je k dlouhým nahozením do rohu.
08:55
Kopecký nyní rozehrává standardku u pravého mantinelu a nachází na středu Hofmana. jeho střela však gólové parametry neměla.
08:08
K zakončení se teď dostal domácí Škola, ale jeho střela cíl netrefila.
07:30
Hosté již po několikáté zamkli domácí u jejich branky. Akce končí střelou nad.
05:04
Výborný teď našel křižnou přihrávkou Kopeckého, ale jeho střela skončila na zadní stěně haly.
03:00
03:00
Domácí Výborný natáhl od levého mantinelu a Nockin loví míček poprvé ze své sítě.
01:21
Nockin si připisuje první zákrok a jaroměřští od začátku tlačí na soupeře
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí a hra se zatím odehrává na jejich polovině
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Lukáš Zadák, Jan Sedlák, Jakub Doutnáč, David Novotný, Václav Kramel
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Jan Škola, Tomáš Hejzlar, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Vážená diváci, vítáme Vás u druhého utkání finálové série Národní ligy západ, ve kterém se utkají domácí TJ Sokol Jaroměř a hostující ASK Orka Čelákovice. Včera domácí nedokázali 3x udržet tříbrankový náskok a odešli poraženi. Dnešní téměř slunečná neděle je ideálním dnem pro odvetu.