0:1
1:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
5. Anna Marešová, 13. Lucie Řezáčová, 58. Petra Šebestová - 11. Michaela Kubečková, 17. Dominika Buczek, 20. Nikola Liberdová, 24. Terezie Gálová, 60. Dominika Buczek; rozhodčí: David Hejzlar - Filip Leibl; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Lucie Špačková 14 - Viktorie Karasová 27; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:1;
60:02
Komentář trenéra hostů Tomáše Martiníka: Super zápas, nasazení a emoce, jaké mají v play off být. Chvilku nám trvalo, než jsme do něj naskočili, ale pak už koncentrovaný výkon celého týmu. Za vítězství jsme moc rádi a zkusíme na něj zítra v Ostravě navázat. Díky soupeřkám a divákům obou stran za prima atmosféru.
60:01
Komentář trenérky domácích Dominiky Steinbachové:Vyrovnaný zápas, který jsme si nechaly utéct ve druhé třetině. Nakonci zápasu jsme měly spoustu šancí na vyrovnání, ale nedotáhly jsme to. Zítra do Vítkovic jedeme s jasným cílem vrátit sérii zpět do Prahy!
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 10; hosté 4
60:00
59:59
Vítkovice dnes vítězí v prvním semifinále 5:3. Již zítra se oba týmy střetnou znova a to ve Vítkovicích.
59:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek bez asistence (3:5).
59:48
Buczek rozhoduje dnešní zápas gólem do prázdné branky.
59:06
Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Ivanti v šesti na míčku.
57:52
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Vendula Beránková (3:4).
57:52
Domácí opět zkoušely power play a tentokrát jim to vyšlo. Střela Šebestové zapadla přesně k tyčce.
57:35
Zmatky v domácí obraně málem pohřbily naděje hráček Ivanti.
56:42
Vítkovice velmi dobře brání a odměnou jim je rozehrávka v rohu.
55:32
Hráčky Ivanti opět v šesti.
55:31
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
54:47
Domácí ani v šesti proti čtyřem nic nevymysleli a už se na obou stranách hraje klasicky pět na pět.
53:48
Ivanti v šesti!
52:47
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
52:47
Andrlová vybojovala pro domácí druhou přesilovku v krátkém sledu.
52:21
Vítkovice přesilovku s vypětím všech sil nakonec ubránily a hrají v plném počtu.
52:06
Domácí hráčky rozehrávaly standartku z velmi slibné pozice, střela však šla do postavené zdi.
52:01
Početní převaha se zatím domácím nedaří.
50:57
Domácí hráčky zatím vyslaly několik nepřesných střel.
50:21
Vyloučen hráč Karolina Moravcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
50:21
Domácí získávají skvělou příležitost zvrátit výsledek dnešního zápasu. Zahrají si svoji první přesilovku v zápase.
48:49
Hráčky Ivanti hned několikrát trefily první bránící hráčku a musí si dávat pozor na brejky Vítkovic.
48:36
Střelu Vachudové vytáhla Karasová nad branku.
47:43
Domácí se snaží něco udělat s výsledkem a zasypávají hostující brankářkou velkým množstvím střel.
45:31
Buczek se ocitla sama před brankářkou, zakončila ale přímo do výstroje.
44:56
Sérii nepřesností ukončuje homerunem hostující hráčka.
43:12
Domácí obránkyně vůbec nevěděla kde má hráčku a ta se tak dostala ke střele, akci nakonec přerušil hvizd rozhodčích.
42:15
Série krosových přihrávek hráček Ivanti skončila nepřesnou finální přihrávkou.
41:13
Domácí začali pěkně v tempu a plyne z toho spousta střel na hostující branku.
40:19
Třetí třetinu zahajují na míčku hráčky Ivanti.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 9; hosté 5
40:00
39:35
Domácím se rychlý brejk nepovedl a zdá se, že skóre se v této třetině už měnit nebude.
38:55
Beránková střelou tahem prověřila pozornost Karasové.
37:23
Rozehrávku domácich od mantinelu zakončovala kapitánka Eliška Chudá a nebyla to špatná střela.
36:12
Ani na druhé straně není o pěkné momenty nouze, pěknou stahovačku předvedla Kubečková, k její smůle se s ní dokázala vrátit Chudá a zabránila tak rozvíjející akci.
35:33
Nádhernou otočku předvedla Eliška Trojánková, bohužel její přihrávka tak přesná už nebyla.
33:08
Domácí nasazují nové hráčky a zamkly Vítkovice na jejich půlce, uvidíme, co tato lajna dokáže vymyslet.
29:54
Pěknou kličkovanou předvedla Péťa Šebestová a vybojovala standartku pro svůj tým na půlce hřiště.
27:58
Řezáčová střelou od mantinelu pořádně protáhla vítkovickou gólmanku, stav utkání se ale nemění.
26:48
Andrlová vybojovala balónek pro Chlebcovou, její mířenou střelu likviduje Karasová.
25:04
Eliška Trojánková tak dlouho motala obránkyně za brankou, až našla připravenou spoluhráčku, brankářka Vítkovic nohou vykopává.
23:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová bez asistence (2:4).
23:39
Hrubku v domácí rozehrávce potrestala Terezie Gálová přesnou střelou na bližší tyč.
22:51
Eliška Trojánková vyslala přesnou přihrávku na Báru Špačkovou, té ve skórování zabránila gólmanka hostí.
22:09
Prudká střela Péti Šebestové proletěla těsně kolem levé tyče vítkovické branky.
20:52
Domácí hráčky měly rozehrávku v útočném rohu a byla z toho nebezpečná situace, se kterou si ale hostující gólmanka poradila.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí 11; hosté 9
20:00
19:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Dominika Buczek (2:3).
19:03
Vítkovice proměňují přesilovou hru přesnou souhrou do prázdné branky a ujímají se vedení. Nutno dodat, že se jednalo o velmi přísné vyloučení.
18:53
Vyloučen hráč Natálie Balková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
18:22
Vítkovické hráčky vstřelený gól nakopl a především první lajna zatápí domácí obraně.
17:47
Střela Řezáčové letěla těsně nad branku Vítkovic.
16:12
16:12
Dominika Buczek srovnává stav utkání.
15:07
Riskantní přihrávka na Péťu Šebestovou, ta si ale dokázala poradit a ještě ohrozit branku Vítkovic.
14:05
Po delší době se hraje také na půlce Tigers, Vítkovice ale nenašly recept jak vyzrát na obranu domácích.
12:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Natálie Balková (2:1).
12:28
Lucka Řezáčová proběhla přes půlku hřiště a individuální akci vyšperkovala gólem.
11:37
Martináková v samostatném úniku, ale na Špačkovou nevyzrála.
11:22
Střela Vachudové z výběhu těsně minula tyč vítkovické svatyně.
10:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Alexandra Glasová (1:1).
10:09
Vítkovice měly nejprve rozehrávku z nebezpečné vzdálenosti, z následné akce se kapitánka hostujícího družstva trefuje na bližší tyč.
08:36
Náznaky šancí na obou stranách, ale ani jeden tým nedokázal pořádně zakončit.
07:25
Kubečková rozehrála na Moravcovou, ale její střela od mantinelu neměla gólové parametry.
06:19
Pěkná individuální akce Lucky Řezáčové jen těsně neskončila gólem.
05:35
Domácí hráčky zamkly Vítkovice na jejich půlce, ale střela Andrlové letěla hodně mimo.
04:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Markéta Baťková (1:0).
04:33
Anička Marešová z dorážky zavěšuje do šibenice a posílá domácí do vedení.
03:05
střela Řezáčové a dorážka Špačkové gólem neskončily
00:29
První buly vyhrává hostující tým, ale první velkou šanci si připisuje Eliška Trojánková
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Nikola Liberdová, Karolina Moravcová, Dominika Buczek
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Natálie Balková, Eliška Hermanová, Barbora Špačková, Lucie Řezáčová, Eliška Trojánková