0:0
3:1
- : -

FBC Honey Badgers F-M - FBC Hlučín C 4:1
4. Vojtěch Gřundel, 27. Filip Závodný, 32. Filip Závodný, 34. Radek Měrka - 26. Vladimír Foldyna; rozhodčí: Andrej Bílek - Lukáš Toman; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Richard Moravec ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:1;
36:00
35:23
Vyloučen hráč Jan Kotlář družstva FBC Hlučín C na 2 minuty za sekání.
34:30
Vyloučen hráč Vít Korbáš družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za nesportovní chování.
33:13
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Radek Měrka, asistoval Vojtěch Gřundel (4:1).
31:25
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný bez asistence (3:1).
30:58
Vyloučen hráč Ondřej Moravec družstva FBC Hlučín C na 2 minuty za sekání.
29:20
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
26:19
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Vojtěch Gřundel (2:1).
25:08
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Vladimír Foldyna, asistoval Jan Kotlář (1:1).
24:00
24:00
22:43
Vyloučen hráč Vít Korbáš družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:25
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:00
Vyloučen hráč Vladimír Foldyna družstva FBC Hlučín C na 2 minuty za sekání.
03:59
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Martin Kalivoda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Lukáš Toman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hlučín C:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Daniel Žurek, Filip Závodný