0:1
4:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary B - FBC ROKYCANY 4:7
25. Nicolas Beneš, 27. František Kodádek, 32. Tomáš Heimerle, 34. Nicolas Beneš - 2. Miroslav Kugler, 2. Ondřej Váně, 10. Jakub Potůček, 11. Michal Ernest, 12. Jakub Potůček, 23. Lukáš Mašek, 32. Miroslav Kugler; rozhodčí: Pavel Stuš - Jana Vostrá; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Dominik Šplíchal 5 - Martin Štochl 14; po třetinách: 0:5, 0:1, 4:1;
36:00
35:15
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary B
35:15
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:17
Vyloučen hráč Tomáš Starinský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Nicolas Beneš bez asistence (4:7).
31:48
Timeout FBC ROKYCANY
31:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Tomáš Heimerle bez asistence (3:7).
31:32
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Miroslav Kugler, asistoval Lukáš Šůcha (2:7).
27:07
Vyloučen hráč Jakub Potůček družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil František Kodádek, asistoval Dominik Krajczy (2:6).
24:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Nicolas Beneš, asistoval Adam Zahraj (1:6).
24:00
24:00
22:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Mašek, asistoval Jakub Potůček (0:6).
17:47
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FB Hurrican Karlovy Vary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
11:46
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Potůček, asistoval Ondřej Váně (0:5).
10:58
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Ernest bez asistence (0:4).
09:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Potůček, asistoval Michal Ernest (0:3).
01:17
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Vojtěch Pekárek (0:2).
01:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Miroslav Kugler, asistoval Jiří Levý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Vojtěch Pekárek, Ondřej Váně, Richard Bastl, Lukáš Mašek, Jakub Potůček