1:3
5:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary B - FBŠ SLAVIA Plzeň B 7:6
7. Adam Zahraj, 21. Damián Koura, 26. Dominik Krajczy, 27. Nicolas Beneš, 27. Dominik Šplíchal, 36. Nicolas Beneš, 36. Adam Zahraj - 5. Jáchym Prošek, 15. Filip Frundl, 16. Matěj Rapp, 17. Matěj Rapp, 25. Vratislav Polívka, 27. Jáchym Prošek; rozhodčí: Ondřej Budek - Václav Lauda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Švedyk 17 - Matěj Trnka 22; po třetinách: 1:1, 1:3, 5:2;
35:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Adam Zahraj, asistoval Nicolas Beneš (7:6).
35:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Nicolas Beneš, asistoval Adam Zahraj (6:6).
34:53
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary B
29:34
Vyloučen hráč Dominik Šplíchal družstva FB Hurrican Karlovy Vary B na 2 minuty za hra rukou.
28:14
Vyloučen hráč Lukáš Páník družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování hokejky.
26:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jáchym Prošek bez asistence (5:6).
26:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Dominik Šplíchal, asistoval Damián Koura (5:5).
26:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Nicolas Beneš, asistoval Martin Krejčí (4:5).
25:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Dominik Krajczy, asistoval Damián Koura (3:5).
24:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Vratislav Polívka, asistoval Tomáš Mastný (2:5).
24:00
24:00
20:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil Damián Koura, asistoval Daniel Grulich (2:4).
16:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Matěj Rapp bez asistence (1:4).
15:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Matěj Rapp, asistoval Tomáš Toman (1:3).
14:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Frundl bez asistence (1:2).
12:00
12:00
06:30
04:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jáchym Prošek, asistoval Filip Frank (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Budek a Václav Lauda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Matěj Trnka; hráči v poli: Filip Frundl, Vratislav Polívka, Ondřej Ježek, Adam Jančařík, Jiří Čížek