2:4
3:9
- : -

Florbal Jirkov - FBC Vipers Most B - Kamínci 7:19
1. Tomáš Salaďak, 4. Tomáš Salaďak, 19. Tomáš Salaďak, 29. Ondřej Hlaváček, 32. Ondřej Cvekl, 43. Tomáš Lucký, 45. Ondřej Cvekl - 3. Václav Richter, 6. Martin Horák, 7. Petr Vacín, 8. Vít Pomahač, 11. Václav Pecka, 14. Michal Teřl, 16. Daniel Rybář, 20. Josef Monzer, 24. Tomáš Barna, 26. Petr Vacín, 33. Václav Pecka, 35. Daniel Rybář, 35. Patrik Nachmüller, 36. Václav Pecka, 40. Lukáš Procházka, 40. Vít Pomahač, 42. Daniel Rybář, 45. Martin Horák, 45. Michal Gyurján; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Ilko 4 - Pavel Grozický 11; po třetinách: 2:6, 2:4, 3:9;
45:00
44:59
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Tomáš Salaďak (7:19).
44:53
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Michal Gyurján, asistoval Lukáš Procházka (6:19).
44:40
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Martin Horák, asistoval Daniel Rybář (6:18).
42:41
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Lucký, asistoval Tomáš Salaďak (6:17).
41:05
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Daniel Rybář, asistoval Lukáš Procházka (5:17).
40:36
Vyloučen hráč Josef Čermák družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:18
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Vít Pomahač, asistoval Václav Pomahač (5:16).
39:09
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Lukáš Procházka bez asistence (5:15).
35:22
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Václav Pecka, asistoval Petr Vacín (5:14).
34:54
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Patrik Nachmüller, asistoval Michal Teřl (5:13).
34:11
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Daniel Rybář, asistoval Václav Richter (5:12).
32:01
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Václav Pecka, asistoval Lukáš Procházka (5:11).
31:00
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl bez asistence (5:10).
30:00
30:00
28:04
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Hlaváček, asistoval Tomáš Salaďak (4:10).
25:21
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Petr Vacín, asistoval Vít Pomahač (3:10).
23:28
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Tomáš Barna, asistoval Daniel Rybář (3:9).
19:20
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Josef Monzer, asistoval Lukáš Procházka (3:8).
19:01
Vyloučen hráč Petr Vacín družstva FBC Vipers Most B - Kamínci na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:51
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak bez asistence (3:7).
17:55
17:55
Vyloučen hráč Daniel Rybář družstva FBC Vipers Most B - Kamínci na 2 minuty za hrubost.
15:11
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Daniel Rybář, asistoval Tomáš Barna (2:7).
15:00
15:00
13:16
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Michal Teřl, asistoval Michal Gyurján (2:6).
10:03
08:41
Vyloučen hráč Ondřej Hlaváček družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
07:08
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Vít Pomahač, asistoval Lukáš Procházka (2:4).
06:48
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Petr Vacín, asistoval Lukáš Procházka (2:3).
05:27
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Martin Horák, asistoval Patrik Nachmüller (2:2).
03:08
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak bez asistence (2:1).
02:17
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Václav Richter, asistoval Michal Teřl (1:1).
00:27
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Josef Čermák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most B - Kamínci:
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Ondřej Ilko; hráči v poli: Tomáš Lucký, Josef Čermák, Ondřej Hlaváček, Ondřej Cvekl, Tomáš Salaďak