4:2
0:6
- : -

FBC Sokol Písek B - 1. FbK Tábor B 6:10
9. Jan Bouček, 10. Jan Bouček, 16. Michael Kolínský, 17. Jan Bouček, 20. Tomáš Hesoun, 29. Filip Trkovský - 7. Petr Kutner, 9. Josef Mareš, 17. Petr Kutner, 25. Josef Mareš, 40. Josef Mareš, 41. Martin Drtina, 41. Martin Drtina, 44. Martin Drtina, 44. Martin Kořínek, 45. Michael Kučera; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Krlín ? - David Vokoun ?; po třetinách: 2:2, 4:2, 0:6;
45:00
44:28
Vlastní branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Michael Kučera (6:10).
43:59
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Kořínek bez asistence (6:9).
43:06
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Josef Mareš (6:8).
42:10
Timeout 1. FbK Tábor B
41:30
Timeout FBC Sokol Písek B
40:54
40:47
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Vladimír Michalovič (6:6).
39:15
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš z trestného střílení (6:5).
36:49
Vyloučen hráč Luboš Beránek družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
28:21
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Filip Trkovský, asistoval Tomáš Hesoun (6:4).
25:19
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor B neproměnil Petr Kutner.
24:41
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš bez asistence (5:4).
19:42
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Tomáš Hesoun, asistoval Jan Bouček (5:3).
18:34
Vyloučen hráč Radek Holub družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:59
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Martin Drtina (4:3).
16:24
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Jan Bouček, asistoval Michael Kolínský (4:2).
15:50
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Michael Kolínský, asistoval Filip Trkovský (3:2).
15:00
15:00
13:31
Trestné střílení družstva FBC Sokol Písek B neproměnil Jan Bouček.
11:38
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za vražení zády.
09:23
08:56
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš, asistoval Miroslav Klípa (1:2).
08:37
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Jan Bouček bez asistence (1:1).
06:11
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Vladimír Michalovič (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Martin Klípa, Luboš Beránek, Martin Drtina, Miroslav Klípa, Vladimír Michalovič