5:4
6:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň C - BK REAL ROUDNICE n/L 11:7
19. Martin Weiss, 21. Pavel Krippner, 21. Zdeněk Kruliš, 24. Martin Weiss, 28. Pavel Černý, 33. Pavel Krippner, 35. Martin Weiss, 40. Pavel Krippner, 41. Jan Čermák, 41. Martin Weiss, 43. Pavel Krippner - 8. Marcel Holíček, 23. Jan Rott, 26. Jiří Brandejský, 26. Marcel Holíček, 28. Dominik Matějek, 43. Daniel Pilař, 44. Marcel Holíček; rozhodčí: Karel Švec - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jaroslav Hlaváček 41 - Matěj Fišer 20; po třetinách: 0:1, 5:4, 6:2;
45:00
43:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Jiří Brandejský (11:7).
42:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař bez asistence (11:6).
42:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Krippner, asistoval Pavel Černý (11:5).
40:52
Trestné střílení družstva BK REAL ROUDNICE n/L neproměnil Jiří Hádek.
40:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Martin Weiss, asistoval Pavel Černý (10:5).
40:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Jan Čermák, asistoval Jaroslav Hlaváček (9:5).
39:04
38:39
Vyloučen hráč Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:59
32:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Krippner, asistoval Martin Weiss (6:5).
30:00
30:00
27:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Dominik Matějek bez asistence (5:5).
27:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Černý, asistoval Roman Faldus (5:4).
25:11
25:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Brandejský, asistoval Marcel Holíček (4:3).
23:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Martin Weiss, asistoval Petr Švec (4:2).
22:10
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Rott, asistoval Marcel Holíček (3:2).
20:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Zdeněk Kruliš bez asistence (3:1).
20:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Krippner, asistoval Roman Faldus (2:1).
18:53
15:00
15:00
07:46
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Richard Hartmann (0:1).
07:22
Vyloučen hráč Jan Čermák družstva FBC DDM Kati Kadaň C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň C: brankář: Jaroslav Hlaváček; hráči v poli: Zdeněk Kruliš, Petr Švec, Martin Weiss, Petr Kasper, Dominik Šebek