3:2
3:2
- : -

FbC Asper Šumperk B - IBK Bisons Přerov 6:5
18. Marek Jeřábek, 19. Michal Vařeka, 23. Jan Dohnal, 30. Martin Vlk, 33. Michal Vařeka, 35. Matěj Mondek - 8. Daniel Cagášek, 18. Jakub Grigárek, 18. Tomáš Jančařík, 32. Vítězslav Petřík, 36. Michal Baran; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Jurka ? - Jakub Štursa ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:2;
39:00
38:36
Vyloučen hráč Jan Dohnal družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za bránění ve hře.
35:55
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Michal Baran, asistoval Marek Havlíček (6:5).
34:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Matěj Mondek, asistoval Marek Jeřábek (6:4).
32:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Michal Vařeka, asistoval Petr Žák (5:4).
31:50
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík bez asistence (4:4).
31:21
Timeout IBK Bisons Přerov
29:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Martin Vlk, asistoval Michal Vařeka (4:3).
28:13
Vyloučen hráč Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
26:00
26:00
22:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Jan Dohnal, asistoval Michal Vařeka (3:3).
18:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Michal Vařeka, asistoval Matěj Mondek (2:3).
17:49
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Martin Jochec (1:3).
17:19
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Marek Jeřábek, asistoval Michal Vařeka (1:2).
17:11
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jakub Grigárek, asistoval Martin Jochec (0:2).
14:27
Vyloučen hráč Tomáš Cikryt družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
11:20
Vyloučen hráč Michal Baran družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
07:00
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Daniel Cagášek, asistoval Jan Hradilík (0:1).