7:0
4:0
- : -

Florbal Ústí C - FBC DDM Kati Kadaň C 14:2
12. Karel Myslivec, 14. Jakub Krupica, 15. Martin Stejskal, 16. Matěj Macek, 22. Martin Tůma, 24. Patrik Šredl, 24. Marek Vojta, 25. Marek Fryček, 27. Martin Tůma, 28. Marek Fryček, 35. Martin Stejskal, 39. Martin Stejskal, 41. Marek Fryček, 42. Jakub Krupica - 2. Pavel Černý, 6. Martin Weiss; rozhodčí: Karel Švec - Ondřej Lovacký; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Syrový 12 - Jaroslav Hlaváček 38; po třetinách: 3:2, 7:0, 4:0;
45:00
41:04
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jakub Krupica, asistoval Pavel Vlček (14:2).
40:12
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Marek Fryček, asistoval Martin Fuchsig (13:2).
38:50
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Stejskal, asistoval Martin Tůma (12:2).
34:15
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Stejskal bez asistence (11:2).
30:00
30:00
27:29
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Marek Fryček, asistoval Matěj Macek (10:2).
26:37
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Tůma, asistoval Martin Stejskal (9:2).
24:32
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Marek Fryček, asistoval Václav Myslivec (8:2).
23:34
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Marek Vojta, asistoval Martin Stejskal (7:2).
23:03
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Patrik Šredl bez asistence (6:2).
21:20
17:19
Vyloučen hráč Pavel Krippner družstva FBC DDM Kati Kadaň C na 2 minuty za vražení zády.
15:49
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Matěj Macek, asistoval Marek Fryček (4:2).
15:00
15:00
14:50
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Stejskal, asistoval Pavel Vlček (3:2).
13:59
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jakub Krupica, asistoval Vojtěch Štorek (2:2).
11:14
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Karel Myslivec, asistoval Marek Vojta (1:2).
05:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Martin Weiss, asistoval Petr Švec (0:2).
01:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Černý, asistoval Roman Faldus (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň C: brankář: Jaroslav Hlaváček; hráči v poli: Petr Švec, Zdeněk Kruliš, Martin Weiss, Petr Kasper, Dominik Šebek