0:1
6:1
- : -

FBC Spartak Kaplice - TJ Šumavan Vimperk 10:3
2. Karel Mach, 2. Antonín Ballák, 8. Karel Mach, 13. Karel Mach, 33. Karel Mach, 36. Tomáš Kadlec, 38. Petr Čech, 40. Petr Čech, 44. Karel Mach, 44. Tomáš Kadlec - 3. Václav Havelka, 17. Vítek Robl, 44. Vladimír Pešl; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Žák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Adam Šubjak ? - Ladislav Sippl ?; po třetinách: 4:1, 0:1, 6:1;
45:00
43:55
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Vladimír Pešl, asistoval Ondřej Hradil (10:3).
43:30
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Antonín Ballák (10:2).
43:08
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Tomáš Kadlec (9:2).
39:19
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Čech, asistoval Petr Čutka (8:2).
37:11
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Čech, asistoval Karel Mach (7:2).
35:16
Timeout TJ Šumavan Vimperk
35:16
35:16
Tomáš Kadlec svým důrazem dorazil balónek do branky.
34:50
Vojtěch Burian právě okusil tvrdost kaplických mantinelů, po souboji s Karlem Machem.
32:15
Michal Jirků si připsal kanadský bod, když nahrál Karlu Machovi na další a to čtvrtý gól.
32:14
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Michal Jirků (5:2).
31:48
Kapličtí se snaží získat nad zápasem opět kontrolu.
30:00
30:00
27:55
Hrající kaplický trenér Petr Čutka burcuje svůj tým.
22:29
Vyloučen hráč Tomáš Jungvirt družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za hrubost.
22:29
Vyloučen hráč Richard Ondřich družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost.
16:13
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Vítek Robl bez asistence (4:2).
15:00
15:00
12:40
Karel Mach dnes hraje neuvěřitelně, jezdí, střílí a vytváří oporu svým spoluhráčům. Svým důrazem právě zkompletoval hattrick když dorazil balón po Musilově střele. GRATULUJEME !!
12:39
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Filip Musil (4:1).
08:59
Vyloučen hráč Vítek Robl družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za hrubost.
07:52
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Petr Čutka (3:1).
07:35
Kaplický brankář vytěsnil jedovatou střelu svou maskou.
02:20
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil Václav Havelka bez asistence (2:1).
01:45
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Antonín Ballák, asistoval Jakub Jirkal (2:0).